رفتن به مطلب

مطالب شانسی و مطالب پر بازدید و.... موضوع جاری وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

من دارم یه قالب درست میکنم و آخر کاراشه و تقریبا همین سوالم رو پاسخ بدید و من هم متوجه بشم ان شالله می تونم تمومش کنم

چی جوری میشه مطالب شانسی و مطالب پر بازدید و.... موضوع جاری وردپرس رو به صورت خودکار نشون داد؟

مثلا

<?php query_posts('showposts=5&orderby=rand&cat=*******id moozo mored nazar********'); while ( have_posts() ) : the_post(); ?>
<div class="selol-r">
<a href="<?php the_permalink() ?>" title="<?php the_title(); ?>">
<div class="selol-rimg1"> <a href="<?php the_permalink() ?>" title="<?php the_title(); ?>">
<?php if ( has_post_thumbnail()) the_post_thumbnail('home-thumb'); ?>
</div>
<p><?php the_title(); ?></p>
</a>
</div>
<?php endwhile;?>
<?php wp_reset_query();?>

حلقه ی مطالب شانسی در ورد پرسه و میشه به جای id moozo mored nazar"ای دی موضوع رو دستی وارد کرد اما میخوام بدونم چطوری میشه مثلا وقتی توی صفحه یه مطلب هستی با موضوع xو در این کد ای دی موضوع مطلب xخود به خود وارد بشه

از category__in هم استفاده کردم ولی خیلی وقتها اشتباه میکنه مثلا وقتی توی یک مطلب میری از کار میفته

راستی من از افزونه Wordpress Popular Postبرای نمایش مطالب پر بازدید استفاده میکنم که هی ارور میده اول ارور میداد درستش کردم ولی از دوباره همون آشه همون کاسه

اگه میشه شما بگین چطوره میتونم مطالب پر بازدید موضوع جارب رو همراه با تصویر بند انگشتی نشون بدم

ویرایش شده توسط abdollah0101
لینک به ارسال

<?php query_posts('showposts=10&orderby=comment_count'); ?>
<?php if(have_posts()) : ?> <?php while(have_posts()) : the_post(); ?>
<div class="dl">
<a rel="tooltip" href="<?php the_permalink(); ?>" title="تعداد بازدید : <?php if(function_exists('the_views')) { the_views(); } ?>"><span class="tt"><?php the_title(); ?></span></a>

مطالب داع ، از نظر دیدگاه

لینک به ارسال

ممنون

من کد محبوب از لحاظ دیدگاه و آخرین بازدید و مطالب شانسی رو دارم

حالا چطوری میتونم مطالبی که توی موضوعی که کاربر در اون لحظه قرار داره نمایش بدم

یکم بیشتر توضیح میدم

مثلا کاربر توی یکی از مطالب سایت با موضوع علم نانو هست(چه با کلاس:)) در این زمان فقط آخرین مطالب یا مطالب شانسی همین موضوع نمایش بده ولی بعد از ایکه به مطلبی با موضوع هندسه ی تحلیلی رفت فقط آخرین مطالب یا مطالب شانسی همین موضوع یعنی هندسه ی تحلیلی رو نمایش بده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...