رفتن به مطلب

صفحه سفید بعد از انتقال به هاستینگ جدید

پست های پیشنهاد شده

سلام

از هاستینگ قبلی اطلاعات درون فایل منیجر رو با دقت درون یک فایل زیپ قرار دادم و دانلود کردم و در هاست جدید قرار دادم

دیتابیس هم حجمش 300 کیلوبایت بود و از phpmyadmin اکسپورت کردم و در هاست جدید اینپورت کردم

اما وقتی که آدرس سایت را وارد مرورگر میکنم صفحه سفید باز میشه .

فایل wp-cpnfig.php را نیز ویرایش کردم و نام دیتابیس و رمز عبور جدید را وارد کردم ولی باز هم نشد .

نه ادمین و نه هیچ چیز دیگه باز نمیشه

لینک به ارسال

سلام.

همه فایل ها و پوشه ها رو به جز پوشه wp-content و فایل wp-config رو پاک کنید. و از منبع وردپرس فایل های جدید رو جایگزین کنید.( ابدیت دستی)

روش دوم میتوانید دیباگ وردپرس رو از فایل wp-config فعال کنید.

define( 'WP_DEBUG', true );
define( 'WP_DEBUG', false );

لینک به ارسال

شما محتویات داخل .htaccess رو حذف کن و بعد دوباره تست کن . اگرم از افزونه های کش و امنیتی استفاده میکنی غیرفعال کن .

لینک به ارسال

اصلا صفحه ادمین باز نمیشه که بخوام چیزی رو غیر فعال کنم . محتویات

.htaccess را نیز حذف کردن ولی باز هم نشد.

جناب روحانی وردپرس رو باید از اول نصب کنم ؟ اطلاعاتش رو لازم دارم

با روشن کردن دیباگ ، ارور زیر ظاهر میشه :

Unable to access /home/public_html/wp-includes/option.php in /home/public_html/wp-includes/functions.php on line 8

لینک به ارسال

اول از همه بک آپ بگیرید و

همه فایل ها و پوشه ها رو به جز پوشه wp-content و فایل wp-config رو پاک کنید. تمامی اطلاعات قبلی شما توی این دو هستند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...