رفتن به مطلب

ویرایش سورس آندروید

HaSalN

پست های پیشنهاد شده

سلام

من يک سوال داشتم خواهش ميکنم راهنمايي کنيد.

من ميخواستم يه اپليکيشن بسازم که وقتي برنامه رو نصب ميکنم وبسايتم باز بشه که اين برنامرو با سايتfeed.nu ساختم حالا وبسايتم با برنامه باز ميشه

حالا تنها مشکل من اينه که وقتي برنامرو باز ميکنم تبليغ اون سايتي که ساختم برنامرو (feed.nu) زيره برنامه نمايان ميشه ميخواستم بدونم راهي هست که حذفش کنم تبليغ رو؟ که اگه براي کسي ديگري فرستادم تبليغ نداشته باشه

آيا پوشه اي ، عکسي يا فايلي که کد رو حذف کنم که ديگر تبليغ نداشته نباشه؟

خواهش ميکنم راهنمايي کنين.

لینک به ارسال

سلام

من يک سوال داشتم خواهش ميکنم راهنمايي کنيد.

من ميخواستم يه اپليکيشن بسازم که وقتي برنامه رو نصب ميکنم وبسايتم باز بشه که اين برنامرو با سايتfeed.nu ساختم حالا وبسايتم با برنامه باز ميشه

حالا تنها مشکل من اينه که وقتي برنامرو باز ميکنم تبليغ اون سايتي که ساختم برنامرو (feed.nu) زيره برنامه نمايان ميشه ميخواستم بدونم راهي هست که حذفش کنم تبليغ رو؟ که اگه براي کسي ديگري فرستادم تبليغ نداشته باشه

آيا پوشه اي ، عکسي يا فايلي که کد رو حذف کنم که ديگر تبليغ نداشته نباشه؟

خواهش ميکنم راهنمايي کنين.

درود ...؛

برنامه های اندروید از فایل های مختلفی تشکیل شدند و در زمان ساخت فایل Apk تمامی کدها و موارد مورد نیاز برنامه به نوعی فشرده میشوند. در این حالت قابلیت ویرایش برنامه وجود ندارد.

سایت هایی که به شما امکان ساخت برنامه میدهند نیز دارای محدودیت های بسیاری هستند، با اینحال شما میتونید از اکانت های ویژه اینجور سایت ها استفاده کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...