رفتن به مطلب

مشکل در باز کردن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

من بخوام برم داخل سایتم باید آدرس زیر رو بزنم

http://lgroup.ir/wordpress/

چی کنم تا وقتی lgroup.ir رو زدم سایت باز بشه؟

لینک به ارسال

دوست عزیز شما بجای اینکه وردپرس رو توی Root آپلود و نصب کنید توی پوشه wordpress نصب کردید!

در صال وقتی پکیج وردپرس رو اکسترکت می کنید محتویات پکیج توی یه پوشه با اسم wordpress هست که باید اون ها رو انتقال بدید به یه پوشه قبل و بعد نصب کنید!

توی انجم نجست و جو کنید قبلا در این مورد بحث شد.

لینک به ارسال

من وقتی میام محتویات پوشه wordpress رو انتقال میدم به root سایت وقتی باز میشه فایل های css و js رو فراخوانی نمیکنه

لینک به ارسال

من وقتی میام محتویات پوشه wordpress رو انتقال میدم به root سایت وقتی باز میشه فایل های css و js رو فراخوانی نمیکنه

سلام

بایداز دیتابیس ادرس سایتو تغییر بدید از phpmyadmin وارد دیتابیس سایت خود شده و جدول wp_options را انتخاب کنید و option_value دو سطر با option_name های زیر را با آدرس جدید ویرایش کنید

siteurl
home

لینک به ارسال

سلام

من تو دیتابیس ویرایش کردم و محتوای پوشه wordpress رو هم همه رو انتقال دادم به root اما الان کلا دیگه سایت باز نمیشه

چرا؟؟

من مقدار رو توی دیتابیس هم home دادم نشد و هم آدرس سایت دادم نشد

لینک به ارسال

اگه قسمت مدیریت باز میشه در قسمت تنظیمات آدرس ها رو بررسی کنید.

اگه سایتتون تازه راه اندازی شده و مطالب زیادی نداره از اول راه اندازی کنید.

آموزش نصب وردپرس سی پنل

آموزش نصب وردپرس در دایرکت ادمین

لینک به ارسال

از قسمت مدیریت >تنظیمات همگانی نشانی وردپرس (URL) نشانی سایت (URL)

رو به شکل زیر وارد کنید.

http://lgroup.ir/

لینک به ارسال

اگر مبتدی هستید و سایتتون تازه هست و هیچی توش نیست . به نظر من از اول یه وردپرس تو روت نصب کن . وردپرس رو دانلود کن ، آن زیپ کن حالا برو محتویات داخل پوشه wordpress رو زیپ کن و تو روت آپلود کنو راحت نصب کن .

وگرنه اگه نمیخوای این کارو کنی دیتابیست رو دانلود کن و با notepad++ بازکن و به وسیله replace آدرس lgroup.ir/wordpress رو به lgroup.ir تغییر بده و بعد ذخیره داخل دیتابست از طریق phpmyadmin ایمپورت کن .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...