رفتن به مطلب

درخواست کمک برای ارتباط محیط مدیریتی با محیط کاربری

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.یک صفحه دلخواه تو مدیریت پیشخوانم درست کردم. قصد دارم یک فرم ثابت تو این صفحه باشه که من بتونم یک اطلاعاتی را در اونا وارد کنم. تا اینجا مشکلی نیست. اما میخوام بتونم برای هر کاربر ( تعداد کاربران محدودن) یکی از این فرم ها که مخصوص خودش باشه رو پر کنم. مثلا بالای این فرم یک لیست کشویی وجود داشته باشه که در این لیست تمامی کابران وجود داشته باشد. و من بتوانم با انتخاب هر کارب فرم مربوط به آن را پر یا اصلاح کنم. چه طوری این کارو کنم؟ در ضمن اگر امکان داره توضیح بدید که چطوری میتونم فرم پر شده هر کاربر را در اکانت همان کاربر نمایش بدم؟

امکان این هست که کاربر از طریق همان فرم برای من اطلاعاتی بفرستد؟ مثلا هر وقت کاربر پول را به حسابم واریز کرد به سایت مراجعه کند و واریزی خود را ثبت کند و به فرمش در محیط مدیریتی من انتقال پیدا کند

اگر امکانش هست لطفا کاملا توضیح دهید

لینک به ارسال

لیست کشوئی کاربران

<?php wp_dropdown_users( ); ?>

مابقی کارهاتون هم شدنیه ولی اکشن فرمتون رو اول بگذارید تا بشه درست راهنمایی کرد

لینک به ارسال

قوانین رو بخونید

بحث مالی در انجمن ممنوعه

فرمی که اکشنش را ندارید باهاش کار خاصی نمیشه انجام داد

در قسمت خرید تایپیک بزنید من که نه فرصتش رو دارم و نه قیمتم برای شما مقرو.ن به صرفه است دوستان دیگه شاید براتون انجامش بدند

می تونید هم آموزش های سایت را بخونید اگر بتونید کارتون رو درست آنالیز کنید تمام بخش هاش آموزش های لازم را در همین سایت دارند

دوست گرامی قوانین را بخونید زمان انتظار بیست و چهار ساعته اینجا سرباز خونه نیست

لینک به ارسال

سئوال دومتون تنها جواب مطمئنی که داره اینه که هر چقدر پول بدید آش می خورید

خودتون می دونید

درکل حداقل نیاز وردپرس داشتن دوبرابر کل حجم اشغالی فضا و به همون تناسب سی پی یو و رمه اما حداقل مفهومش کارکرد سلامت نیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...