رفتن به مطلب

درخواست کد مخصوص مطالب

پست های پیشنهاد شده

سلام من یک کد می خوام برای صفحه اصلی و دیگر صفحه های شبیه اون که بیاد و مطلب رو نشون بده ( بدون ادامه مطلب) در ضمن نیم خوام از خلاصه مطلب استفاده کنم می خوام توی این کد تعریف بشه که اگر قبل از ادامه مطلب عکس گذاشته شده بود نمایش داده نشه و فقط متن نمایش داده بشه

** دلیل اینکه از خلاصه مطلب استفاده نمی کنم اینه که استایل متن رو نمیاره و همه متن رو پشت سره هم میاره**

لینک به ارسال

خب مسلما از کوئری باید استفاده بکنید دیگه...!

<?php query_posts('showposts=10&cat=$cat'); while (have_posts()) : the_post(); ?>
<h2><a href="<?php the_permalink() ?>"><?php the_title(); ?></a></h2>
<?php the_content(); ?>
<?php endwhile; wp_reset_query(); ?>

بجای $cat ,آیدی دسته مورد نظر رو بگذارید و از showpost تعداد مطالب را تنظیم کنید که اینجا 10 تا میباشد.

اگر قبل از ادامه مطلب عکس گذاشته شده بود نمایش داده نشه و فقط متن نمایش داده بشه

متوجه نشدم !!!

خب میتونید تو صفحه مورد نظر به دایو آیدی بدید و تصاویر اون قسمت رو از css حذف کنید.

img{
display:none
}

ویرایش شده توسط alireza.nh
لینک به ارسال

اصل کار را که فرمودند برای نمایش بخش قبل از تگ more (قبل از ادامه مطلب) و اینکه فقط متن اون بخش را با رعایت پاراگراف ها بتونید چاپ کنید این کد را بجای تابع the_content() در کوئری بگذارید

<?php
$content = get_extended ($post->post_content )
$content = wp_strip_all_tags($content['main']);
$content = wpautop($content);
echo $content;
?>

لینک به ارسال

خیلی ممنون دوستان فکر کنم بهترین راه همون css باشه و display رو none قرار بدیم اصلا این نکته به ذهنم نرسیده بود ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...