رفتن به مطلب

درخواست معرفی بهترین افزونه بکاپ گیری

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یک افزونه رایگان بکاپ گیری می خوام که قابلیت های زیر رو داشته باشه:

بکاپ گیری از کل سایت یا همون فول بکاپ (دیتابیس و تمامی فایل ها)

ارسال همون بکاپ به ایمیل

ایمپورت بکاپ بدون مشکل و دردسر باشه

..........................................

دو تا سوال:

بنده یه دونه هاست دارم و چندین سایت رو داخلش میزبانی میکنم،آیا این فول بکاپی که میگیره فقط از فایل های یک دامین مورد نظر میگیره یا از تمامی فایل های کل دامین ها؟؟؟

اونوقت اگر بخوام در صورت نیاز بکاپ رو بازگردانی کنم باید کجا ایمپورت کنم (داخل پنل هاست یا همون افزونه)؟

لینک به ارسال

سلام دوستان

یک افزونه رایگان بکاپ گیری می خوام که قابلیت های زیر رو داشته باشه:

بکاپ گیری از کل سایت یا همون فول بکاپ (دیتابیس و تمامی فایل ها)

ارسال همون بکاپ به ایمیل

ایمپورت بکاپ بدون مشکل و دردسر باشه

..........................................

دو تا سوال:

بنده یه دونه هاست دارم و چندین سایت رو داخلش میزبانی میکنم،آیا این فول بکاپی که میگیره فقط از فایل های یک دامین مورد نظر میگیره یا از تمامی فایل های کل دامین ها؟؟؟

اونوقت اگر بخوام در صورت نیاز بکاپ رو بازگردانی کنم باید کجا ایمپورت کنم (داخل پنل هاست یا همون افزونه)؟

لینک به ارسال

سلام

من از backwpup استفاده می کنم خیلی عالیه ولی فکر نکنم restore داشته باشه یعنی تا حالا نرفتم دنبالش که ببینم داره یا نه

فکر کنم باید دستی ریستور کنید

وصلش کردم به دراپ باکسم و هفتگی از دیتابیس و لیست افزونه هام و فایل بک آپ xml خود وردپرس رو بک آپ می گیره ایمیل هم می کنه و فول هم بک آپ می گیره ولی فکرکنم روی هر دامنه ی هاستتون باید یه دونه نصب کنید من که این کار رو کردم

مهم ترین خوبیش اینه که سیستم رو داغون نمط کنه من چندتا نصب کرده بودم سیستمم رو کامل ریخته بودن به هم

اما این خیلی خوبه

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام.

این که معرفی کردید افزونه هست؟

تنظیماتی چیزی نداره؟ ممنون میشم قرار بدید.

همچنین مصرف پهنای باندش چطوره؟؟

سلام

من از backwpup استفاده می کنم خیلی عالیه ولی فکر نکنم restore داشته باشه یعنی تا حالا نرفتم دنبالش که ببینم داره یا نه

فکر کنم باید دستی ریستور کنید

وصلش کردم به دراپ باکسم و هفتگی از دیتابیس و لیست افزونه هام و فایل بک آپ xml خود وردپرس رو بک آپ می گیره ایمیل هم می کنه و فول هم بک آپ می گیره ولی فکرکنم روی هر دامنه ی هاستتون باید یه دونه نصب کنید من که این کار رو کردم

مهم ترین خوبیش اینه که سیستم رو داغون نمط کنه من چندتا نصب کرده بودم سیستمم رو کامل ریخته بودن به هم

اما این خیلی خوبه

موفق باشید

لینک به ارسال

بله افزونه است

تنظیمات هم داره ولی تنظیماتش سخت نیست فقط باید براش کار تعریف بشه و تمام

تو اینترنت سرچ کنید هست آموزشش

سوالی هم داشتید مطرح کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...