رفتن به مطلب

دو افزونه بهینه سازی تصاویر

پست های پیشنهاد شده

بنام خدا

سلام

میخواستم مطمئن شم که این دو افزونه رو میشه در کنار هم استفاده کرد آیا؟

- افزونه Ewww Image Optimize و WP Smush.it هردو کارشون بهینه سازی تصاویر هست.

اولی برای تصاویر با فرمت png و دومی jpg است، تفاوتشون فقط همین هست یعنی ؟

لینک به ارسال

من با افزونه ها کار نکردم ولی از سابت yahoo smush it که توسط یکی از این افزونه ها استفاده میشه استفاده می کنم ولی تا جایی که یادمه همه نوع فرمت عکس رو پشتیبانی می کنه در هر صورت اگر مجبور به انتخاب یکیش شدید من smush it رو پیشنهاد می کنم

لینک به ارسال

والا منم پیگیر همین فرمتش هستم، ولی انگاری

WP Smush.it فرمت

png رو پشتیبانی نمیکنه و

Ewww Image Optimize فرمت

jpg.

حالا میخواستم دوتاشو با هم نصب کنم واسه همین موضوع گفتم قبلش بپرسم کسی انجام داده یا نه.

لینک به ارسال

من افزونه EWWW Image Optimizer نصب کردم اما وقتی قعالش کردم این ارور رو داد؟

EWWW Image Optimizer requires exec(). Your system administrator has disabled this function.

لینک به ارسال

افزونه‌ی EWWW نیاز به توابع خاصی داره که معمولا روی هاست اشتراکی فعال نیست و عملا نمیتونین ازش استفاده کنین.

افزونه Smush it‌ هم اکثرا باعث کند شدن پروسه‌ی آپلود و گاهی ناتمام موندنش میشه. پیشنهاد میکنم بصورت دستی هر نوع تصویری رو از طریق این سایت بهینه و بعد تو وردپرس آپلود کنین:

https://kraken.io/web-interface

لینک به ارسال

دوست عزیز شما راه های زیادی برای بهینه سازی عکس ها دارید مهم اینکه بخوای از کدوم راه استفاده کنی من خیلی وقته از پلاگین

Smush it‌ استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم تا اینجا با این افزونه واسم پیش نیومده و به خوبی کار میکنه به صورت خودکار موقع اپلود عکس عملیات بهینه سازی رو هم انجام میده ولی من همیشه برای بهینه سازی عکس ها از فتوشاپ استفاده میکنم و با استفاده از ابزار اون حجم تصاویر رو بهینه سازی میکنم . دقت کنید که اگر بیشتر از تصاویر فلت استفاده میکنید میتونید با استفاده از فتوشاپ فرمت عکس ها رو بر روی PNG-8 بگذارید اینطوری حجم عکس های به طور چشمگیری کاهش پیدا میکنه و حتی میتونید خروجی بیت عکس ها رو هم تغییر بدید ولی همونطور که گفتم فقط برای تصاویر فلت کاربرد داره اگر روی تصاویر دیگه امتحان کنید عکس رو خراب میکنه .

این نرم افزار رو هم برای عکس های PNG پیشنهاد میکنم :

http://pnggauntlet.com/

لینک به ارسال

سلام بله حق با شماست من هم استفاده مینکنم از

Smush it‌

ولی خوب آیا افزونه ای هست که همانند

Smush it‌

تصاویر رو بهینه کنه اونم با فرمت png ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...