رفتن به مطلب

خراب شدن سایت با اضافه کردن کد زمینه دلخواه

پست های پیشنهاد شده

سلام

من امروز خواستم کد زمینه دلخواه رو که از توی سایت یکی از دوستان این انجمن برداشته بودم خواستم به سایتم اضافه کنم که بعد از اضافه کردن دیگه تمام ادامه ی مطالب سایتم خراب شد و باز نکرد.من از قالب ایران پرتال برای سایتم استفاده میکردم.الان قالب رو پاک کردم و قالب پیش فرض گذاشتم ولی بالای همه ی قسمت سایتم این نوشه:[Web-Dorado_Zoom] میاد و وقتی هم که میخوام پست ارسال کنم و یا افزونه ای چیزی رو غیر فعال کنم کلا سایت خراب میشه و این رو مینویسه:[Web-Dorado_Zoom]

Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home4/neginjon/public_html/wp-content/themes/twentyfourteen/functions.php:734) in /home4/neginjon/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1121

بخدا موندم چکار کنم .فقط اگه امکانش هست زودی راهنماییم کنید تا درستش کنم سایتم کلا از کار افتاده و نمیشه کاری رو انجام داد.

آدرس سایتم:http://www.neginjonoub.ir/

لینک به ارسال

1- افزونه هاتونو غیر فعال کتید فعلاً

2- کد زیمنه دلخواه رو قرار بدید تو تاپیک

لینک به ارسال

1- افزونه هاتونو غیر فعال کتید فعلاً

2- کد زیمنه دلخواه رو قرار بدید تو تاپیک

افزونه ها رو هم غیر فعال کردم ولی باز فایده نداره.

این کدهایی بود که اضافه کردم.ولی تا خراب شد پاک کردم ولی باز فایده نداره.

<?php $rokesh = get_post_meta($post->ID, 'rokesh', true); ?>

اینم برا فراخوانی کد بالاش بود:

<?php echo get_post_meta($post->ID, "rokesh", true); ?>

لینک به ارسال

افزونه ها رو هم غیر فعال کردم ولی باز فایده نداره.

این کدهایی بود که اضافه کردم.ولی تا خراب شد پاک کردم ولی باز فایده نداره.

<?php $rokesh = get_post_meta($post->ID, 'rokesh', true); ?>

اینم برا فراخوانی کد بالاش بود:

<?php echo get_post_meta($post->ID, "rokesh", true); ?>

ببینیید توی قالبتون فایلی، چیزی با اسم

[Web-Dorado_Zoom] نیست؟

برای فراخوانی کافیه به این شکل عمل کنید نیازی به ریختن تو متغیر نیست مگر اینکه بخواید چند دفع استفاده کنید

<?php echo get_post_meta($post->ID, "link-dl", true); ?>

لینک به ارسال

ببینیید توی قالبتون فایلی، چیزی با اسم

[Web-Dorado_Zoom] نیست؟

برای فراخوانی کافیه به این شکل عمل کنید نیازی به ریختن تو متغیر نیست مگر اینکه بخواید چند دفع استفاده کنید

<?php echo get_post_meta($post->ID, "link-dl", true); ?>

نمیدونم بخدا.اصلا نمیدونم این چی هست:[Web-Dorado_Zoom] من اون قالب رو هم پاک کردم و قالب پیش فرض خود وردپرس رو گذاشتم ولی هنوز این بالای تمام قسمت های سایتم هستش.

لینک به ارسال

افزونه Zoom رو غیرفعال کنید !

همچین افزونه ای رو ندارم.همه رو غیرفعال کردم ولی الان دیگه توی پنل هم نمیتونم برم فقط صفحه اول سایت میاد بالا برام.وقتی میخوام وارد پنل بشم این ارور رو میده:

[Web-Dorado_Zoom]

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home4/neginjon/public_html/wp-content/themes/twentyfourteen/functions.php:734) in /home4/neginjon/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1121

همه افزونه هایی که داشتم اینا هستن:

post-1021-0-28035100-1406626497_thumb.jp

post-1021-0-00123400-1406626513_thumb.jp

لینک به ارسال

شما می‌فرمایید کد رو از یه جایی برداشتید و ... - بماند اینکه یه کد مقدمه و موخره داره اما فعلاً اون رو که احتمالاً به فانکشن افزودید حذف کنید. یعنی تغییراتی که دادید رو به حالت اول برگردونید - بعد دنبال راه حل مناسب برای زمینه‌ی دلخواه باشید.

لینک به ارسال

توی انجمن جستجو کردید خطا رو ؟

Warning: Cannot modify header information – headers already sent by

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...