رفتن به مطلب

اضافه کردن زمینه دلخواه با ویرایشگر متن

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید من می خواهم یک زمینه دلخواه اضافه کنم با این تفاوت که می خواهم مثل متن پست یک ویرایشگر داشته باشه تا بتونم متنم رو توی اون بنویسم و در سایت به نمایش در بیارم البته اگر از راه دیگر جز زمینه دلخواه هم بشه هم خوبه

می خوام یک بخشی در سایتم اضافه کنم که آموزش نصب نرم افزار ها رو توش بنویسم و م خوام از مطلب و ادیتور مطلب جدا باشه

لینک به ارسال

من نمی خوام جدا از پست باشه و در یک مطلب دیگر نمایش داده بشه من می خوام فقط از متن جدا باشه و مثل یک زمینه دلخواه عمل کنه

لینک به ارسال

خب شما باید زمینه دلخواه ایجاد کنید و مقدار رو ویرایشگر متن قرار بدید و در جای منشخص کد رو قرار بدید تا به نمایش در بیاد

لینک به ارسال

از Adveced Custom Field استفاده کنید البته مثل ادیتور نیست اما تا اونجای که یادمه می تونید از تگ هایHtml استفاده کنید

لینک به ارسال

می خواهم مثل متن پست یک ویرایشگر داشته باشه تا بتونم متنم رو توی اون بنویسم و در سایت به نمایش در بیارم

این بخش آیا بخشی از پست است؟ در اینصورت می‌تونید از همون زمینه دلخواه استفاده کنید. و طبق گفته‌ی پست 5 اگر تعداد این قلم زیاده متاباکسی یا ادیتور متن تولید کنید.

اما

می خوام یک بخشی در سایتم اضافه کنم که آموزش نصب نرم افزار ها رو توش بنویسم و م خوام از مطلب و ادیتور مطلب جدا باشه

این یعنی پست‌های در دسته‌ی آموزش

حالا با این حساب مسئله‌ی شما دو قسمت متفاون داره - کدومش مد نظرتونه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...