رفتن به مطلب

تمرین های php

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من در حال یادگیری php هستم میخواستم هر مبحثی رو که یاد میگیرم یه تمرین ساده در سطح همون مبحث انجام بدم که توی ذهنم تثبیت بشه

اما چیزی به ذهنم نمیرسه

ممنون میشم اگر کسی میدونه تمریناتی رو پیشنهاد بده (مثله یه ماشین حساب ساده)

ممنون

لینک به ارسال

ابتدا با متغیر ها و جمع کردن و ... کار کن بد برو رو شرط ها کار کن بعذد از اون حلقه ها و در نهایت راهت رو پیدا می کنی طبق نیازت

لینک به ارسال

ابتدا با متغیر ها و جمع کردن و ... کار کن بد برو رو شرط ها کار کن بعذد از اون حلقه ها و در نهایت راهت رو پیدا می کنی طبق نیازت

نه بحث سرفصل نیست

بحث اینه سر فصل رو که یاد گرفتم دو سه تا پروژه ی عملی باهاش انجام بدم (هر چند کوچک) ، مثله ماشین حساب که مثال زدم

لینک به ارسال

اوکی شما با برنامه های کوچیک کار کن، بعد از اون انتظار از خودت بالا میره می گی این واسه من کمه شما دیگه اون درک و شعور رو نسبت به مسائل پیدا می کنی می تونی واسه برنامه هات ایده بدی

لینک به ارسال

خب اول کار با GET_$ و POST_$ رو کار کن این مقادیر برای ارسال اطلاعات از المانهای html به php هست

بعد ارتباط با دیتابیس مثلا کار با کلاس PDO

بعد کار با کوکی و سشن

اینها بیس کار هست کار با اینها رو یاد بگیری میتونی یک پروژه کوچیک شروع کنی مثلا یک وبلاگ خبری بنویسی بعد یه گالری عکس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...