رفتن به مطلب

تاریخ غلط نوشته دروردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

ممنونم به این تاپیک اومدین

در سایت من تاریخ ارسال نوشته 3-4 روز ذشته رو حساب میکنه یعنی پستیرو که امروز 6 مرداد فرستادم تاریخ انتشارش رو توو سایت 2مرداد نشون میده

کداش رو اینا گزاشتم فرقی نداشته نمیدونم مشکل از کجاس؟

<?php the_time('j F Y') ?>
<?php the_time('d M / Y'); ?>

شاید این باشه که افزونه تاخیردر فید رو به دلیل دزدی مطالب توسط رباتها گزاشتم اینجور بشه و غیر فعالش هم کردم اما فرقی نکرده

لطفا کمکم کنید

ویرایش شده توسط shayan2
لینک به ارسال

تنظیمات عمومی رو درست انتخاب کردین

1-روز آغازین هفته

و ...

پلاگین تاریختون wp-jalali یا w-persiansate هستش؟

لینک به ارسال

در قسمت: تنظیمات -- همگانی به بخش ساختار تاریخ و ساختار زمان برید . اینجا تاریخ امروز و ساعت الان رو نمایش میده - ببینید صحیح نمایش میده یا خیر؟

لینک به ارسال

در اینصورت همه‌ی پلاگین‌ها رو غیرفعال و پوسته‌ی پیشفرض رو فعال کنید - بعد یک پست منتشر کنید ببینید درست میشه یا نه؟

اگر درست شد ایراد از پوسته و یا یکی از پلاگین‌هاست. که یکی یکی باید فعال بشن تا ببینید در کدوم یکی دوباره خطا ایجاد میشه. اگر از پوسته باشه که معمولاً اینطوره باید توابع تاریخ پوسته بررسی بشن.

لینک به ارسال
دوستان چکار کنم؟

افزونه ها رو دونه دونه فعال کنید هر دفعه هم کش مرورگرتون رو پاک کنید و دوباره تاریخ رو چک کنید اگه تمام افزونه ها فعال بود و با قالب پیشفرض تاریخ درست نشون داده میشه مشکل از قالبتونه

لینک به ارسال

افزونه wp-parsidate نصب کنید و مستندات لینک زیر بخونید و کد مورد نظر جایگزین کنید و تاریخ صحیح استفاده کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...