رفتن به مطلب

سفید شدن وردپرس در سیستم لوکال (هماهنگ شده با مدیر مربوطه)

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما

بنده در مورد سفید شدن صفحه ادمین و سایت تحقی کردم و مطالبی رو خوندم اما متاسفانه کار ساز نبود.

گفتم اینجا هم مطرح کنم امیدوارم کسی بتونه کمکم کنه. چون تصمیم گرفتم روی این ارور رو با کمک شما کم کنم.

داستان از این قرار هست که بنده پوسته های نال شده یا ریپ شده ای مانند be,time,digon,sommerce,lens و مواردی از این دست رو وقتی تو هاست نصب می کنم بدون مشکل بالا میاد.

اما وقتی همین پوسته رو می خوام در سیتستم لوکال بالا بیارم به محض زدن گزینه فعال سازی پوسته صفحه سفید میشه و نه ادمین بالا میاد و نه سایت.

اقداماتی که انجام دادم :

wpdebug رو روی true گذاشتم اما هیچ پیغام خطایی نشون نمیده که بیتونم بدم کسی راه حل بده.

افزایش مموری رو هم در فایل config و هم در فایل php صورت دادم مشکل حل نشد.

فایل فانکشن رو با encoding , utf8-without bom ذخیره کردم جواب نداد.

فاصله های موجود در فایل فانکشن رو حذف کردم اما جواب نداد.

این نکته رو هم بگم که مشکل سفید شدن صفحه با تغییر نام پوشه پوسته حل میشه اما من چون می خوام تغییرات در پوسته بدم می خوام پوسته در سیستم لوکاال بالا بیاد اما متاسفانه بالا نماید.

نرم افزار شبیه ساز من xampp هست.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

با سلام خدمت شما

مواردی که لینک داده شده را مطظاعه نمودم چیزی جز مواردی که تست کردم و جواب نگرفتم چیزی نیافتم. ممنون میشم اگر شما من راهنمایی کنید.

با مدیر انجمن جناب

Farzad

هماهنگ شده است.

با احترام

لینک به ارسال

با سلام خدمت شما

بنده نرم افزار شبیه ساز wamp رو نصب کردم که در قسمت php error اون ارور زیر رو نشون میده.

[28-Jul-2014 05:48:10 UTC] PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'c:/wamp/bin/php/php5.5.12/ext/php_ldap.dll' - The specified module could not be found.

in Unknown on line 0

[28-Jul-2014 05:48:11 UTC] PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'c:/wamp/bin/php/php5.5.12/ext/php_ldap.dll' - The specified module could not be found.

in Unknown on line 0

[28-Jul-2014 13:04:40 UTC] PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'c:/wamp/bin/php/php5.5.12/ext/php_ldap.dll' - The specified module could not be found.

in Unknown on line 0

[28-Jul-2014 13:04:41 UTC] PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'c:/wamp/bin/php/php5.5.12/ext/php_ldap.dll' - The specified module could not be found.

in Unknown on line 0

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...