رفتن به مطلب

یک سیستم فروش و عضویت حرفه ای معرفی کنید

پست های پیشنهاد شده

سلام

حقیقتش من با جومولا کار کردم و با وردپرس هم کار کردم

سیستم ثبت نام جومولا خیلی قوی تر از وردپرس هستش

من میخوام بگم افزونه ای هست که هم سیستم ثبت نام در سایت باشه هم به عنوان فروشگاه بشه ازش استفاده کرد؟

مثلا یک سایت مقالاتی داره و میخواد یک سری مقالاتش مخصوص اعضای سایت باشه (منظورم عضویت پولی نیست . عضویت ساده با ایمیل) بعد در کنار این مقالات یک سری محصول هم برای فروش موجود باشه و نحوه کار به این صورت باشه که کسی که وارد اکانت خودش میشه هم بتونه از مقالات مخصوص اعضا استفاده کنه و هم اینکه محصولاتی رو که میخری تو سابقش درج بشه (یعنی به بخش مدیریت حساب خودش بره و محصولاتی را که در گذشته خریده بتونه مشاهده کنه که چه چیزایی بوده)؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

لینک به ارسال

Easy Digital DownLoad و یا WooCommerce

اگه از ووکامرس استفاده کنیم اونوقت تکلیف مقالات مخصوص اعضا چی میشه؟

آیا ووکامرس سیستم ثبت نامش با افزونه easy digital download ترکیب میشه؟

لینک به ارسال

اگه از ووکامرس استفاده کنیم اونوقت تکلیف مقالات مخصوص اعضا چی میشه؟

آیا ووکامرس سیستم ثبت نامش با افزونه easy digital download ترکیب میشه؟

خب فرقی نداره میتونید مطالب مخصوص اعضارو هم انجام بدید

ووکامرس خودش برای فروش کالای دیجیتال افزونه داره و نیاز نیست از edd استفاده کنید

لینک به ارسال

خب فرقی نداره میتونید مطالب مخصوص اعضارو هم انجام بدید

ووکامرس خودش برای فروش کالای دیجیتال افزونه داره و نیاز نیست از edd استفاده کنید

دوست عزیز منظور رو متوجه نشدید اینجا صحبت از کالای دیجیتال نیستش

یک سری مقالات مخصوص اعضا باشه یعنی فقط مقالات رو برای اعضای سایت نمایش بده برای عضویت هم فقط کافیست ایمیل پسورد و نام رو ثبت کنند و هیچ پولی پرداخت نمی کنند

از طرفی وقتی کالایی رو از سایت خریداری میکنه بعدش که دوباره لاگین میکنه همه خریدهای گذشته رو نشون بده نمیخوام اینطوری باشه که برای عضویت در سایت یک شناسه مجزا داشته باشه و برای خرید کالا هم یک شناسه مجزا داشته باشه

میخوام یک سیستم یکپارچه باشه

لینک به ارسال

دوست عزیز منظور رو متوجه نشدید اینجا صحبت از کالای دیجیتال نیستش

یک سری مقالات مخصوص اعضا باشه یعنی فقط مقالات رو برای اعضای سایت نمایش بده برای عضویت هم فقط کافیست ایمیل پسورد و نام رو ثبت کنند و هیچ پولی پرداخت نمی کنند

از طرفی وقتی کالایی رو از سایت خریداری میکنه بعدش که دوباره لاگین میکنه همه خریدهای گذشته رو نشون بده نمیخوام اینطوری باشه که برای عضویت در سایت یک شناسه مجزا داشته باشه و برای خرید کالا هم یک شناسه مجزا داشته باشه

میخوام یک سیستم یکپارچه باشه

خوب اینم همینو گفت دیگه

تو برو نصب کن کار کن باهاش بعد بیا اینجا بگو نمیشه

ووکامرس هم سوابق خرید را داره و هم قسمت عضویت و نمایش برای اعضا و ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...