رفتن به مطلب

چند سوال در رابطه با خرید دامین

wp-user

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

میخواستم بدونم سایت abtinweb برای ثبت دامنه خوبه؟ و آیا مشکلی از لحاظ حقوقی و حقیقی به وجود نمیاد؟! آخه قیمت این سایت برای یک دامنه ir. برای 5 سال میشه 12900 تومن (لینک) ولی تو خود nic.ir فقط یکسالش 16000 تومنه!!! (لینک) و درکل به نظرتون از همین abtinweb بگیرم خوبه یا اینکه برم از جای دیگری بگیرم آخه تو لیست نمایندگان nic اسم شرکتشون نیست! (لینک)

سوال بعد اینکه تو پنل نیک در مورد انتقال دامنه زده :

انتقال (تغییر صاحب امتیاز)

وضعیت انتقال: بسته شده (امکان ایجاد درخواست برای انتقال وجود ندارد)

آیا این مشکلی نداره و برای همه همینطوره؟

و اینکه دامنه ir. و com. به نظرتون از لحاظ ارزشی با هم فرق دارن؟ و یا در آینده ممکنه ir. از سوی گوگل تحریم بشه و مشکل درست کنه؟

با تشکر

لینک به ارسال

تفاوت قیمت بخاطر اینه که آبتین نماینده ای از نمایندگان ایرنیک هست.

ایرنیک برای نمایندگان به نسبت فروش و پیش خرید شون تخفیف قائل میشه.

در واقع هرچقدر یونیت بیشتری بخرن ، دامنه رو به مشتری هاشون ارزون تر میدن .

انتقال رو هم باید زمانی باز کنید که میخواین دامین رو منتقل کنید. در حالت عادی بسته هست.

دومین آی آر از نظر حقوقی و .... کاملاً با com و سایر پسوند ها متفاوته. به نظرم بستگی به رجیسترار شما داره، احتمال تحریم همیشه هست.

لینک به ارسال

تفاوت قیمت بخاطر اینه که آبتین نماینده ای از نمایندگان ایرنیک هست.

ایرنیک برای نمایندگان به نسبت فروش و پیش خرید شون تخفیف قائل میشه.

در واقع هرچقدر یونیت بیشتری بخرن ، دامنه رو به مشتری هاشون ارزون تر میدن .

انتقال رو هم باید زمانی باز کنید که میخواین دامین رو منتقل کنید. در حالت عادی بسته هست.

دومین آی آر از نظر حقوقی و .... کاملاً با com و سایر پسوند ها متفاوته. به نظرم بستگی به رجیسترار شما داره، احتمال تحریم همیشه هست.

ممنون فرزاد جان ولی

1. همونطور که لینک لیست نمایندگان رو گذاشتم، اصلا آبتین وب بینشون نبود!!!

2. یعنی شما آبتین وب رو تایید میکنی؟

3. و اینکه در حال حاضر از لحاظ ارزش، آیا بین ir. و com. تفاوتی وجود داره در نزد گوگل؟!

ممنون

ویرایش شده توسط faver
لینک به ارسال

آبتین ، نماینده ای از نمایندگان ایرنیک هست،

درمورد ابتین ، نه تایید میکنم و نه رد می کنم ، به عهده خودتونه.

درمورد سوال آخر تون، هنوز هم بین علما اختلاف هست :دی ولی فرقی نداره از نظرمن .

لینک به ارسال

از لحاظ ارزش که خیر اصلا برای گوگل فرقی نداره چون دامنه های .ir هم مثل .com به خوبی رنک و رتبه میگیرن ولی چیزی که مهمه اینکه تقریبا 60 درصد از سرویس های خارجی ایران و دامنه های .ir رو تحریم کردن و امکان استفاده از سرویس های اونها روی .ir وجود نداره مثل کنترل پنل CPanel .

ir = مال داخل ایران و سایت هایی که میخوان به ایرانی ها سرویس و خدمات بدن .

com = یک دامنه بین المللی و تجاریه

لینک به ارسال

از لحاظ ارزش که خیر اصلا برای گوگل فرقی نداره چون دامنه های .ir هم مثل .com به خوبی رنک و رتبه میگیرن ولی چیزی که مهمه اینکه تقریبا 60 درصد از سرویس های خارجی ایران و دامنه های .ir رو تحریم کردن و امکان استفاده از سرویس های اونها روی .ir وجود نداره مثل کنترل پنل CPanel .

ir = مال داخل ایران و سایت هایی که میخوان به ایرانی ها سرویس و خدمات بدن .

com = یک دامنه بین المللی و تجاریه

یعنی سایت هایی که دامنشون ir. هست نمیتونن هاستی بگیرن که با cpanel مدیریت بشه؟

میتونید چنتا سرویس خارجی معرفی کنید که دامنه های ir. رو پشتیبانی نکنه؟ چون تمام سایت هایی که من میشناسم (چه در مورد سئو و چه در مورد آمارگیر) از سایت های ir. پشتیبانی میکنن!

لینک به ارسال

چرا با نال کردن و هزار تا ترفند دیگه میشه کاری کرد که پشتیبانی کنه ولی در هر صورت امکان بلوک شدن لایسنس سی پنل وجود داره .

لینک به ارسال
  • 10 ماه بعد...

بنده پیشنهاد می کنم از شرکت هاست ایران دامینتون رو بخرید بنده دامین های زیادی رو از این سایت خریدم و ازش کاملا راضیم http://araldl.com/

لینک به ارسال

بنده پیشنهاد می کنم از شرکت هاست ایران دامینتون رو بخرید بنده دامین های زیادی رو از این سایت خریدم و ازش کاملا راضیم http://araldl.com/

عذر میخوام ولی فکر نمیکنید بعد از یکسال ایشون دامین مورد نظرشونو تهیه کرده باشن؟!! :mellow:

لینک به ارسال

دوست عزيز بنده کليه سرويسهام از ابتين وب هستش هم دامنه و هم سرور...

دو سال هم هستش که از خدماتشون استفاده ميکنم , بدون هيچ گونه مشکلي...

تا حالا هم سراغ شرکت ديگه اي نرفتم و از ابتداي کار تو وب از ابتين وب استفاده کردم

لینک به ارسال

عذر میخوام ولی فکر نمیکنید بعد از یکسال ایشون دامین مورد نظرشونو تهیه کرده باشن؟!! :mellow:

چه اشکالی داره یکی دیگه که سرچ می کنه از نظرات بقیه هم استفاده می کنه.

من هم رادکام رو پیشنهاد میدم.

لینک به ارسال

آبتین وب از همکاران خوش نام در زمینه دامین هست .در زمینه هاستینگ هم مقداری کاستی دیده شده اما در کل خوب کار میکنن

بله قیمت ها بهمین شکل هست. قیمت های ماهم به همین شکله.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...