رفتن به مطلب

کار نکردن دکمه در ویرایشگر

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

من قبلا به این مشکل برخورد کرده بودم ولی نتوانستم حلش کنم برای همین از خیرش گذشتم ولی این سری باید حتما مشکل را برطرف کنم.دوستان هر چی می دانید بگویید تا ببینم می توانم حلش کنم یا نه.

قالبی که روی سایت سوار کردم دارای شرتکات است.ولی وقتی می خواهی دکمه افزودن را بزنی دکمه کار نمی کنه.در عوض دکمه بازگشت آن کار می کند.یه چیزایی تو صفحه کدنویسی گوگل کروم پیدا کردم.نمی دونم بدرد می خوره یا نه.

post-330-0-64306800-1406306838_thumb.png

لینک به ارسال

بیشتر توضیح بدید من گیج شدم

قالبتون دارای شورت کده

دکمه ی افزودن داستانش چیه و به شورت کد چه ارتباطی داره

دکمه ی بازگشت چیه

اگر کلید submit فرم ارسال مطلب منظورتونه (که دخلی به شورتکد نداره) باید اکشن فرم درست و فعال باشه معمولا قالبهای پریمیوم نشانی اکشن فرمها را با توابع احضار نمی کنند که قالب چند یوزره نشه (به این راحتی نشه) اگر قالبتون رایگان نیست که هیچ بحثش در اینجا ممنوعه اگر رایگانه کدهای فرم ارسال مطلب را بگذارید

لینک به ارسال

قالب را که داده بودم برای طراحی ولی متاسفانه هر چی با طراح قالب تماس می گیریم پاسخگو نیست. شما بگویید کدام قسمت قالب را می خواهید تا بفرستم. منظورم این است که دکمه "اضافه کردن" در قسمت شورتکات ها کار دکمه "انصراف" به خوبی کار می کنه.

post-330-0-56733700-1406352116_thumb.png

ویرایش شده توسط alireza1375
لینک به ارسال

انجمن فقط قالبهای رایگان را پشتیبانی می کنه

این باکس شخصیه و خدا می دونه چجوری نوشته شده با برنامه نویس تماس بگیر

و قوانین را بخوانید بحث در مورد تمام قالبهای غیر رایگان ممنوعه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...