رفتن به مطلب

دامنه .com کجا میره؟!

پست های پیشنهاد شده

من یه دامنه .com خریدم (چون همیشه از میهن وب هاست خرید میکنم، اونجا خریدم). اما حالا متوجه شدم که دامنه های .com توی ایرنیک ثبت نمیشن

دامنه من کجا ثبت شده؟ کجا میتونم اون رو مدیریت کنم؟

لینک به ارسال

من یه دامنه .com خریدم (چون همیشه از میهن وب هاست خرید میکنم، اونجا خریدم). اما حالا متوجه شدم که دامنه های .com توی ایرنیک ثبت نمیشن

دامنه من کجا ثبت شده؟ کجا میتونم اون رو مدیریت کنم؟

خوب مشخص است اونجا ثبت نمی شن.ایرنیک فقط مربوط به دامنه های داخلی است.

اونجایی که ثبت شده را ما هم نمی دانیم باید ببینی که میهن وب هاست با کجا قرارداد داره.

برای مدیریت آن وقتی خرید را انجام داده بودید یک آدرس و یوزرنیم و پسورد برای شما ارسال شده بود.همون ادرس برای مدیریت دامنه است.

ویرایش شده توسط alireza1375
لینک به ارسال

سلام

سایت ایرنیک فقط دامنه کشور خودمون (ir ) ثبت میکنه ، در مورد دامنه های بین الملی مانند .کام و .... سایت های مثل resellerclub یا Onlinenic و resello ... هستن که میتونید تیکت بزنید به میهن وب هاست پنل دامین رو دریافت کنید

پایدار باشید

ویرایش شده توسط S A J J A D
لینک به ارسال

همیشه میهن وب هاست در عرض کمتر از 10 دقیقه به سوالات من پاسخ میدادن. امروز یکم طولانی شده و پاسخ داده نشده

فکر کنم بخاطر جمعه و روز قدس بوده...

اگه من یه روز خواستم دامنه رو به شخصی بفروشم، چطوری باید این کار رو کنم که هم قانونی باشه و هم مشکل پیش نیاد؟ (هم .ir و هم .com)

مثلا توی انجمن های دیگه دیدم که پول رو نداده و دامنه رو گرفته و یا برعکس...

لینک به ارسال

همیشه میهن وب هاست در عرض کمتر از 10 دقیقه به سوالات من پاسخ میدادن. امروز یکم طولانی شده و پاسخ داده نشده

فکر کنم بخاطر جمعه و روز قدس بوده...

اگه من یه روز خواستم دامنه رو به شخصی بفروشم، چطوری باید این کار رو کنم که هم قانونی باشه و هم مشکل پیش نیاد؟ (هم .ir و هم .com)

مثلا توی انجمن های دیگه دیدم که پول رو نداده و دامنه رو گرفته و یا برعکس...

واسه دامنه های ir تو سایت ایرنیک از قسمت انتقال دامنه میتونید استفاده کنید که کاملا توضیح داده چی کار کنی ( کد انتقال و....)

در مورد دامنه های بین الملی باید تو از هاستینگ درخواست انتقال دامنه بدید و بعد کد انتقال دامنه رو بهشون بدید و مبلغی بین 10 الی 1 ( برای هاستینگ ها مختلف فرق داره) بدید تا دامنه رو منتقل کنن

*

اگه خودت به پنل اصلی دامنه دسترسی داشته باشی می تونی دامنه رو به هر customer ID که بخوای انتقال بدید

پایدار باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...