رفتن به مطلب

جدید ترین زبان HTML چیست؟

پست های پیشنهاد شده

من قصد دارم زبان HTML رو به صورت حرفه ای، مرور کنم

اما هر آموزشی رو میبینم، میگن این زبان قدیمی شده

جدید ترین زبان html چیه؟ (از کجا متوجه بشم زبان جدیده یا قدیمی؟)

آموزش اون رو کجا گیر بیارم؟

لینک به ارسال

سلام

زبان Html هر چن وقت یکبار تگ هاش توسط W3به روز میشن و برخی تگ ها منسوخ میشن ... در حال حاضر برخی تگ ها و قابلیت های جدیدی که به Html اضافه شد به عنوان Html5 هستن که منابع زیادی برای اموزشش وجود داره ولی کتاب اقای عبدالعلی خیلی عالی هست و css3 رو هم اموزش داده . پیشنهاد میکنم این کتاب رو بخونید

لینک به ارسال

منبع آموزشی بروز زیاد هست، w3schools.com همیشه بروز هست و رسمی از طرف خود سازمان w3 هست.

لینک به ارسال

html زبانی نیست که بتوانید با آموختن ورژن آخرش یادش بگیرید شما باید یادگیری html را از پایه شروع کنید در ورژن پنجم چند تا تگ اضافه شده و چند تا حذف شده (که البته قابلیتهای زیادی اضافه شده) ولی تا پایه html را به خوبی ندانید با آموختن html5 کاری پیش نمی برید

لینک به ارسال

پس ابتدا html رو یاد بگیرم و سپس html5

البته قبلا یاد گرفتم. یادم رفته. میخوام مرور کنم..

من بیشتر دنبال فیلم آموزشی هستم. چون میخوام سریع تمومش کنم و برم سر وقت php

لینک به ارسال

فیلم آموزشی خوب توی سایت codeschool.com زیاد پیدا میشه + بعد از هر ویدیو هم یه آزمون ازتون میگیره که ببینه درس رو فهمیدید یا نه.

لینک به ارسال

سلام

زبان Html هر چن وقت یکبار تگ هاش توسط W3به روز میشن و برخی تگ ها منصوب میشن ... در حال حاضر برخی تگ ها و قابلیت های جدیدی که به Html اضافه شد به عنوان Html5 هستن که منابع زیادی برای اموزشش وجود داره ولی کتاب اقای عبدالعلی خیلی عالی هست و css3 رو هم اموزش داده . پیشنهاد میکنم این کتاب رو بخونید

قیمت کتاب که خوبه

اگه من این دو زبان رو یاد بگیرم، میتونم چه کار هایی رو باهاشون انجام بدم؟

توی دانشگاه (رشته IT) بهم کمک میکنه؟

معمولا این کتاب تا چه مدت تغییر نمیکنه؟ (ورژن جدید زبان ها منظورمه)

ویرایش شده توسط سیدرضا بازیار
لینک به ارسال

قیمت کتاب که خوبه

اگه من این دو زبان رو یاد بگیرم، میتونم چه کار هایی رو باهاشون انجام بدم؟

توی دانشگاه (رشته IT) بهم کمک میکنه؟

معمولا این کتاب تا چه مدت تغییر نمیکنه؟ (ورژن جدید زبان ها منظورمه)

دوست عزیز به نظر من به جای خرید این کتاب می تونی سایت w3schools.com رو مطالعه کنی واگر هم آموزش فارسی و با کیفیت می خوای من بهت دوره های سایت azad-dl.com رو پیشنهاد می کنم که هم html&css و هم javascript رو آموزش داده و الان هم دوره php رو شروع کرده و آموزشهاش هم کاملا بروزه موفق باشی .

ویرایش شده توسط hamidwi
لینک به ارسال

از سایت azad-dl.com خوشم اومده و از همین سایت شروع میکنم

من الآن اگه یه کد html رو مشاهده کنم دقیقا میدونم هر کلمه کارش چیه و چیکار میکنه

حتی نوشتن اون هم برام راحته

اما اگه بخوام یه قالب رو طراحی کنم، با مشکل مواجه میشم و هرگز نمیتونم

مثلا اگه به من بگن یه قالب 2 ستونه رو 3 ستونه کن نمیتونم...

مشکل کجاست؟ کجای یادگیری رو اشتباه کردم

لینک به ارسال

من الآن اگه یه کد html رو مشاهده کنم دقیقا میدونم هر کلمه کارش چیه و چیکار میکنه

اون دیگه به html رربط نداره شما می بایست CSS رو فرا بگیرید بعد هم Css3 که خیلی بدردتون می خوره در آینده

لینک به ارسال

منابع زیادی برای اموزشش وجود داره ولی کتاب اقای عبدالعلی خیلی عالی هست و css3 رو هم اموزش داده . پیشنهاد میکنم این کتاب رو بخونید

متاسفانه کتاب اقای عبدالعلی خیلی کم پیدا میشه. من 1 ماه پیش با کلی گشت و گذار تو کتاب فروشی ها پیدا کردم. بنده سایت بیاموزرا پیشنهاد می کنم درواقع همون w3schools است ولی فارسی شده.

ویرایش شده توسط alireza1375
لینک به ارسال

متاسفانه کتاب اقای عبدالعلی خیلی کم پیدا میشه. من 1 ماه پیش با کلی گشت و گذار تو کتاب فروشی ها پیدا کردم. بنده سایت بیاموزرا پیشنهاد می کنم درواقع همون w3schools است ولی فارسی شده.

اینجا هست می تونی دخریداری کنید

http://books.wedesign.ir/html5-css3.html

لینک به ارسال

دوست عزیز توی این دوره یک قالب کامل رو طراحی می کنه و شما بعد اتمام این دوره می تونید خودتون قالب html طراحی کنید.

ویرایش شده توسط hamidwi
لینک به ارسال

اون دیگه به html رربط نداره شما می بایست CSS رو فرا بگیرید بعد هم Css3 که خیلی بدردتون می خوره در آینده

اما html5 رو هم میگه و من تفاوتی میان html و html5 رو احساس نمیکنم

فقط میبینم که توی html5 کد های گرافیکی جدا شده و کار آسانتر شده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...