رفتن به مطلب

مشکل برخی افزونه ها با برخی از قالب ها ( دلیل ) ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب

بعضی از افزونه ها با بعضی از قالب ها یا ران نمیشن یا نصفه عمل میکنند ، دلیلش چیه؟

مثلا همین افزونه quick chat وقتی تو برگه قرار میگیره تو خیلی از قالب ها کار نمیکنه و رو بارگزاری قفل میشه و چت روم ران نمیشه. حتی از وردپرس فارسی هم قالب دانلود کردم که با بعضی هاش کار نمیکرد ولی با قالب پیش فرض خود وردپرس کار میکنه.

و بعضی از افزونه های دیگه ، بعضی از افزونه های نمونه کار و...

تمامی توابع رو هم چک کردم و مشکلی نبوده ، wp_head هم در قالب ها موجوده و...

با همه این توضیحات میخوام ببینم دقیقا چه چیزی باعث میشه افزونه ها ران نشن تو بعضی از قالب ها.

ممنون

ویرایش شده توسط sahm
لینک به ارسال

چون بعضی از قالبها کدنویسیشون اصولی نیست

(وقتی سئوال را بدون جزئیات و اطلاعات دقیق بپرذسید نباید منتظر جواب درست باشید اگر خواستید در تایپیک جدا که با نام درست تنظیم می کنید سئوالتان را دقیق و موردتون رو به صورت کامل شرح بدید شاید بشه کمکی کرد)

لینک به ارسال

سلام

ممنون از پاسخ شما

ولی فکر کنم سوال واضح هست.

دوباره به یه شکل دیگه عرض میکنم :

فرض میکنیم من افزونه

quick chat رو نصب کردم ، وقتی کد مربوطه را در برگه قرار میدم ، افزونه کار نمیکنه و روی " در حال بارگزاری " قفل میشه ، و صفحه چت روم نمیاد.

این مورد فقط برای این افزونه نیست ، بعضی از افزونه های portfolio هم هستند که وقتی نصب میکنی و داخل برگه قرار میدی درست و حسابی کار نمیکنند. و چندین افزونه دیگر با کارایی دیگر.

اینجور مشکلات در قالب پیش فرض و خیلی از قالب های خارجی اصلا وجود نداره و افزونه ها به بهترین شکل کار میکنند. ولی در اکثر قالب های ایرانی این مشکلات برای افزونه ها پیش میاد. این رو هم عرض کنم حتی با چند نمونه از قالب های

wp-persian هم تست کردم اما این قالب ها هم نمیزارن بعضی از افزونه ها درست کار کنند.

با این توضیحات میخوام ببینم دقیقا مشکل از کجای قالب هست که بشه مشکل رو برطرف کرد.

لینک به ارسال

وقتی روی لود گیر می کنند یعنی آژاکس در قالب شما غیر فعاله

کی از دلایلش هم می تونه فارسی نویسی در متن کدها و انکد نمودن صفحات با uf-8 بجای ascii باشه ولی دلایل متعدددیگه ای همتوی اجرا نشدن آژاکس می ونند دخیل باشند

بجز انکدینگ اشتباه

از ترتیب قرار گیری کدها گرفته تا تداخل توابع می تونه باعث عدم اجرای آژاکس و جی کوئری بشه

لینک به ارسال

سلامی دوباره جناب آقای ایمان عزیز

از پاسخگویی شما ممنونم

خارج از مشکلی که داشتم برام جالب شده بود ببینم دقیقا مشکل از چی هست این موارد . 2 تا پوسته رو با هم مقایسه کردم که یکی افزونه به خوبی کار میکنه و دیگری لود نمیشه. خواستم اینجا قرار بدم که شاید دوستان دیگر هم به همچین مشکلاتی خوردند بتوننداطلاع داشته باشند.

نسبت به سواد من تنها تفاوت اینها تو فارسی نویسی هست. و همونطور که شما فرمودید مشکل از فارسی نویسی در قالب هست.

این پوسته: http://wp-persian.com/themes/paeezan/ که فارسی نویسی داره درون فایل ها و مشکل لود داره

این پوسته: http://wp-persian.com/themes/mistylook/ که فارسی نویسی نداره و افزونه به خوبی فعال و کار میکنه.

البته این برداشت من هست و شاید مشکل از سمت دیگه قالب باشه و سواد من اجازه نمیده متوجه بشم.

لینک به ارسال

سلام دیدم تاپیک مرتبط هست دگ تاپیک نزدم من w3 total cache رو نصب کردم و از روی سایت سزار هم تنظیمش کردم قالب سایتم هم صحیفه نسخه اصلیه ینی تجاری حالا از بعد w3 دگ اون اسلایدر بالا که پست های جدید رو نشون میده کار نمیکنه و خالیه میشه راهنمایی کنید ؟؟

لینک به ارسال

قوانین را بخونید انجمن فقط پاسخگوی قالبهای رایگانه قالب تجاری را از طریق فروشنده رفع مشکل کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...