رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان آیا افزونه های هست که بتونه برآورد هزینه کنه ؟ مثل این وب سایت ها :

اگر افزونش هست که معرفی کنید اگر نیست میشه راهنمایی کنید که چجوری باید درست کنم ؟

لینک به ارسال

سلام

افزونه که من ندیدم ولی با جی کوئری به راحتی میشه. شما رو کلیک هر چک باکس میای یه مقدار به یع متغیر اضافه می کنی. چیز خاصی نداره. حالا اگه دوستان وقت داشته باشن کدش رو می زارن برات

لینک به ارسال

سلام

افزونه که من ندیدم ولی با جی کوئری به راحتی میشه. شما رو کلیک هر چک باکس میای یه مقدار به یع متغیر اضافه می کنی. چیز خاصی نداره. حالا اگه دوستان وقت داشته باشن کدش رو می زارن برات

خودم جی کوئری بلدم , مثلا بلدم کاری بکنم که وقتی طرف رو فلان Radionbtn کلیک کرد فلان قیمت براش نمایش داده بشه ولی اینکه قیمت ها با هم جمع بشه رو نمی تونم

لینک به ارسال

یه تعداد متغیر بالا معرفی کنید. بعد از هر محاسبه یه جمع هم انجام بدید. کاری که نداره

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

قوانین بخوانید

درباره افزونه ها و.... تجاری بحث ممنوع است

اما ساده میشه این کار کارد کافیه فقط شرط ها را بدانید با هر زبان شدنی هست نمونه های مشابه بحث شده :

http://www.7learn.com/forums/topic/%D9%81%D8%B1%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A2%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...