رفتن به مطلب

چگونه به عنوان اصلی موضوعم لینک بدم

پست های پیشنهاد شده

سلام.وقت بخیر دوستان

ببینید من الان توی سایت یه بخشی توی فهرست هام دارم بنام مثلا اسمس که لینک نداره ینی فقط ایجادش کردم!

توی این اسمس موضوعاتی دارم بنام عاشقانه ,سرکاری , خنده دار و ...که هرکدوم اینها داری مثلا 50 تا پست توش هست.

من میخام تموم این موضوعات (سرکاری . خنده.عاشقانه. و... ) مربوط به اسمس که شامل اینا همه میشه رو توی موضوعی بنام اسمس بدم.که مثلا هرکی روی اسمس کلیک کرد تموم این موضوعات توش باشه

چه لینکی میتونم به این بدم که همه این مطالب توش باشه؟؟ازکجا لینک بهش بدم؟

ویرایش شده توسط arshialove
لینک به ارسال

سلام

تا اونجایی که متوجه شدم شما میخوایین وقتی رو مادر دسته کلیک میشه ، زیر دسته هاش ( مطالب ) توش باشه!!!

اگه این بوده منظورتون خب شما باید نامک مادر دسته رو پیدا کنی ، همونو اضافه که به اخر لینک سایتت

برای مثال :

http://shabhayetanhayi.ir/category/sms

لینک به ارسال

آره منظورم همینه

ینی میگین یه category با نام sms ایجاد کنم؟؟؟

مطالب داخل اسمس خودشون category هستش ها؟

چطوری همین مطالب موضوعی رو به مادر بدم؟

لینک به ارسال

آره منظورم همینه

ینی میگین یه category با نام sms ایجاد کنم؟؟؟

مطالب داخل اسمس خودشون category هستش ها؟

چطوری همین مطالب موضوعی رو به مادر بدم؟

نه دیگه دوست عزیز من مثال زدم ، شما برو قسمت دسته بندی نگاه کن نامک دسته مادر رو چی زدی ، همونو کپی کن اخر لینک سایتت

* وقتی دسته بندی جدید میخوایید اضافه کنید همونجا باید مشخص کنید که این دسته مادر هست یا خیر

ویرایش شده توسط S A J J A D
لینک به ارسال

نامک دسته مادر برای موضوعاتم نذاشتم ینی من فقط توی فهرست ها با این نام اونو زدم که آدرسی هم نداره!!!

من منظورم اینه یه برگه جدا داشته باشم بنام مثلا اسمس که تموم موضوعات اسمسم داخل این باشه

لینک به ارسال

عذر می خوام ولی من اصلا متوجه منظورتون نمیشم ، چرا شما از دسته این کارو انجام نمیدین ؟

لینک به ارسال

یه نیگا به سایت بنداز.

مثلا توی فهرست هام زدم اس ام اس ...که لینک نداره و فقط متن هستش!

روش که بایستی موضوعات مربوط به اسمس میاد که نوشته: سرکاری.عاشقانه.جدید و ... که اینها همه category هست که وارد هرکدومشون که میشی یه عالمه پست داخلشه!!!

من کاری که میخام بکنم اینه که به همون اس ام اس یه لینک بدم که تموم این category ها توش باشه...امیدوارم متوجه شده باشی

لینک به ارسال

اول بزار ج اینو بدم :دی (

امیدوارم متوجه شده باشی ) کلی حرف نهفته توش هستااا ، فکر نکنی نفمیدیم

:D

دوم اینکه والا اگه از قسمت دسته بندی بود همون راهنمایی که کردم همونه ، در مورد فهرست چیزی نمی تونم بگم ، بقیه دوستان حرفه ای تر هستن ایشااله به جوابت برسی

:rolleyes:

* شما یه دسته مادر درست کن اون گرینه های که میگین رو زیر دسته اون قرار بدین و یه نامک براش تعریف کنید ، بنظرم با اون لینک کارت راه بیوفته

ویرایش شده توسط S A J J A D
لینک به ارسال

یه نیگا به سایت بنداز.

مثلا توی فهرست هام زدم اس ام اس ...که لینک نداره و فقط متن هستش!

روش که بایستی موضوعات مربوط به اسمس میاد که نوشته: سرکاری.عاشقانه.جدید و ... که اینها همه category هست که وارد هرکدومشون که میشی یه عالمه پست داخلشه!!!

من کاری که میخام بکنم اینه که به همون اس ام اس یه لینک بدم که تموم این category ها توش باشه...امیدوارم متوجه شده باشی

خب عزیز دل سجاد یه ساعته داره توضیح میده شما متوجه نمیشی :|

الان میری نوشته ها » دسته ها

یه دسته میسازی به اسم اس ام اس .

بعد اون دسته های اس ام اس عاشقانه و ... رو ویرایش میکنی . توی قسمت مادر گزینه ی اس ام اس رو انتخاب میکنی.

بعد میری توی فهرست . بجای اون اس ام اسی که متنه ، از توی دسته بندی اس ام اس رو انتخاب میکنی و می کشی اون تو !

لینک به ارسال

اول بزار ج اینو بدم :دی (

امیدوارم متوجه شده باشی ) کلی حرف نهفته توش هستااا ، فکر نکنی نفمیدیم

:D

دوم اینکه والا اگه از قسمت دسته بندی بود همون راهنمایی که کردم همونه ، در مورد فهرست چیزی نمی تونم بگم ، بقیه دوستان حرفه ای تر هستن ایشااله به جوابت برسی

:rolleyes:

* شما یه دسته مادر درست کن اون گرینه های که میگین رو زیر دسته اون قرار بدین و یه نامک براش تعریف کنید ، بنظرم با اون لینک کارت راه بیوفته

این چه حرفه داداش.دمت گرم.

خب عزیز دل سجاد یه ساعته داره توضیح میده شما متوجه نمیشی :|

الان میری نوشته ها » دسته ها

یه دسته میسازی به اسم اس ام اس .

بعد اون دسته های اس ام اس عاشقانه و ... رو ویرایش میکنی . توی قسمت مادر گزینه ی اس ام اس رو انتخاب میکنی.

بعد میری توی فهرست . بجای اون اس ام اسی که متنه ، از توی دسته بندی اس ام اس رو انتخاب میکنی و می کشی اون تو !

مرسی داداش ..درست شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...