رفتن به مطلب

نظرسنجی EDD + دعوت به همکاری

کیفیت ترجمه EDD  

4 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کیفیت ترجمه EDD فارسی در چه سطحی است؟

• عالی
    • خوب
    • نیاز به بهینه سازی
      0
    • افتضاح
      0

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت کاربران محترم وردپرس پارسی،

از شما خواهش می‌کنم که برای بهبود کار EDD فارسی، نظرسنجی را پاسخ داده و ما را از نظر خود مطلع کنید.

با توجه به استقبال کم نظیر کاربران + رعایت کردن کم نظیر کپی رایت توسط کپی‌کاران همیشگی، تصمیم به راه اندازی مرجع پشتیبانی رسمی edd فارسی به نشانی eddpersian.ir گرفتیم، اما به دلیل محدودیت وقت بنده، تصمیم گرفتم تا اینجا، دوستان علاقمند را دعوت به همکاری برای راه اندازی قطعی این سایت بکنم که البته نیاز به پشتیبانی جامعه وردپرس پارسی نیز هست.

- افراد علاقمند میتوانند از طریق پیام خصوصی با من در ارتباط باشم

- از مزیت عضو شدن در این گروه، انتشار پلاگین و پوسته های حرفه ای (البته مربوط به edd) بدون پرداخت سود یا کارمزد است

- با توجه به بازدید احتمالی بالای سایت، کسانی که در تیم عضو شوند، هزینه تبلیغات خیلی کمتر + فروش محصولات خودشان بدون کارمزد یا سود بنده رو دارند

لذا از دوستان علاقمند و حرفه ای، تقاضا می‌شود در صورت امکان، یک پیام خصوصی به من ارسال کنند تا بیشتر در این مورد مذاکره و بحث کنیم.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...