رفتن به مطلب

سوال در مورد سایت های دانلود

seb

پست های پیشنهاد شده

سلام

یک سوال از دوستان داشتم ممنون میشم دوستان تجارب خودشون بگن و راهنمایی کنن

این سایت های دانلود چطوری پست های خودشون به این سرعت دانلود میکنن تست میکنن و در سایتهاشون قرار میدن (بازی نرم افزارو...)

مثل پی سی دانلود

میهن دانلود

و..و

لینک به ارسال

با سرور (VPS) دانلود می کنند و در صورت لزوم روی هاست شون آپلود میکنند.

اگر از سرور بعنوان هاست دانلود شون هم استفاده کنن، نیاز به آپلود هم ندارند .

سرعت دانلود با سرور بصورت میانگین از 10 مگ در ثانیه هست تا 100 مگ در ثانیه. (بسته به لوکیشن سرور و سورس متفاوته)

لینک به ارسال

با سرور (VPS) دانلود می کنند و در صورت لزوم روی هاست شون آپلود میکنند.

اگر از سرور بعنوان هاست دانلود شون هم استفاده کنن، نیاز به آپلود هم ندارند .

سرعت دانلود با سرور بصورت میانگین از 10 مگ در ثانیه هست تا 100 مگ در ثانیه. (بسته به لوکیشن سرور و سورس متفاوته)

فرزاد جون اینجوری که تو توضیح دادی تو عمرم اینجوری قانع نشده بودم :))))))))

لینک به ارسال

ممنون از شما ولی من تست کردم قبلا روی سرور مجازی برای دانلود مشکلی نبود ولی برای اماده کردن فایل به مشکل بر میخوردم مثلا وی پی اس کند میشد و... از این کارها یعنی حتی بازی روی سرور بررسی میکنن ..

اخه یک جا میخوندم بعضی ها با اینترنت ماهواره ای این کارارو میکنن

اگه اطلاعاتی دارین ممنون میشم بگین

لینک به ارسال

خودم قبلاً سایت دانلود داشتم همین کارو میکردم، نیازی به نت ماهواره ای نداره.

بازی ها و برنامه ها رو اکثراً بر اساس اعتماد به سایت سورس، تست نمی کردم، فقط برای دانلود میزاشتم و تمام .

مگر اینکه بازی یا برنامه ای پرطرفدار میشد و بازدیدش بالا می رفت و البته حجمش هم کم بود ، فقط این موارد رو دانلود و تست می کردم.

لینک به ارسال

شما که میگی سرور کند میشد حتما منابع ضعیفی داشتید ، از شرکت های معتر مثل اسیا تک ، پارس آنلاین تهیه کنید کارتون راه میوفته

لینک به ارسال

برای استفاده از VPS با سرعت فریم بالاتر باید سرعت اینترنت نسبتا خوبی هم داشته باشید تا اطلاعات سریعتر منتقل بشه .

معمولا فکر نکنم روی سرور مجازی بازی تست بشه چون این بازی ها رو همشون رو از انجمن های خارجی دانلود میکنن میان توی سایتشون میذارن .

اگر هاست دانلود دارید من اصلا پیشنهاد نمیکنم که VPS بخرید اینترنت ماهواریی خیلی به صرفه تره .

خودم چند ماهی داشتم یک کارت DVB میخرید و سرعت دانلود 4 مگابیت در ثانیه نامحدود داره که البته این کارت ها مدت زمانشون 1 تا 6 ماهه هستش و فقط هم رسیو داره و سند نداره یعنی فقط میتونید باهاش دانلود کنید برای اینکه هم سند داشته باشید هم رسیو باید کنارش از یک مودم ADSL هم استفاده کنید و سند رو روی ADSL قرار بدید و رسیو رو برای اینترنت ماهواره ایی .

خود کارت ها هم مدل دارن مثلا مدل نقره ایی و طلایی که از 150 هزار تومن هست تا 400 هزار تومن .

لینک به ارسال

سلام بیشترشون سرور شخصی با اینترنت پر سرعت در حد چند مگ دارن

سافت گذر خودش برای یه شرکت فروش و اجاره سروره

میهن دانلود هم با میهن وب هاست همکاره

و ...

بیشترشونم فایل هارو تست نمیکنن و بعد اینکه کاربرا تست کردن ایراد داشت دوباره تصحیش میکنن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...