رفتن به مطلب

عدم نمایش تنظیمات منوها

پست های پیشنهاد شده

سلام. پارسال قالب وردپرسی Crea رو خریدم که این قالب فقط با وردپرس ورژن 3.3.2 سازگاره. بعد از یه سال الان وارد ادمین سایت که میشم، هر کدوم از منوهای سمت راست رو که روش کلیک میکنم تنظیماتش باز نمیشه. مثلاً "کاربران" رو که میزنم هیچی سمت چپ منو نشون داده نمیشه که بخوام لیست کاربران رو ببینم یا کاربر اضافه کنم یا هر کار دیگه ای بکنم یا حتی پیشخوان رو هم نشون نمیده. تمام منوهای مرتبط با قالب همینطوره. فقط منوهای مرتبط با پلاگین ها باز میشه. ضمناً چند وقت پیش سرور رو جابجا کردم و از اونموقع به بعد وارد ادمین نشده بودم، الان که وارد شدم دیدم اینطوریه. ضمناً nav-menus.php رو دوباره آپلود و جایگزین کردم دیدم فرقی نکرد، کلاً فولدر wp-admin رو آپلود و جایگزین کردم باز فرقی نکرد، کل وردپرس رو هم (البته به جز فولدر Plugins و Themes و فایل wp-config) آپلود و جایگزین کردم باز هم فرقی نکرد. مشکل از مرورگر هم نیست، با کروم، فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر تست کردم فرقی نکرد. وردپرس 3.3.2 روش نصبه. سایتی که قالب Crea رو ازش خریدم گفت این قالب بر اساس 3.3.2 ترجمه شده و با نسخه های بعدیش سازگار نیست، ولی واسه تست وردپرسش رو آپدیت کردم منوها درست شد اما خود سایت درست کار نمیکرد. مثلا یه فرم "تماس با ما" تو یکی از برگه ها گذاشته بودم، رو "تماس با ما" که کلیک میکردم اون برگه باز نمیشد صفحه اصلی رو باز میکرد. احتمالا بخاطر همون ناسازگاریش با نسخه های دیگه وردپرس بوده. وقتی باز 3.3.2 نصب کردم دوباره همون مشکل رو داشتم.

لینک به ارسال

درود بر شما، به انجمن خوش آمدید.

لطفاً قوانین فروم رو مطالعه کنید ،

پشتیبانی و بحث پیرامون پوسته های پرمیوم خلاف قوانین هست.

موفق باشید.

• امتیاز 1
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...