رفتن به مطلب

اسکریپت های رایگان - غیر فعال شدن سایت

Blood

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید یک سوال خدمت دوستان داشتم

میخواستم ببینم آیا میشه کاری کرد که اسکریپتی که رایگان داره عرضه میشه بعد از مدتی کار کردن با اون نرم افزار به صورت اوتوماتیک بسته بشه و دیگه کار نکنه ؟ مثال

یک اسکریپت رایگان در حال توسعه هستش وقتی به اونجایی رسید که مشتریان به اون عادت کردن و بعد از مدتی برنامه نویس اون اسکریپت بیاد اون نرم افزار حالا به یه جوری خاص که نمی دونم قفل کنه ؟ البته اسکریپت داخل هاست خودت باشه ؟؟؟

لینک به ارسال

دو روش به ذهنم رسید،

اول، می تونید با نرم افزار های Encode زمان هم تعیین کنید حین encode کردن اسکریپت .

و دوم، بررسی time داخل اسکریپت. اگر در بازه معین مورد نظر شما بود، هیچ، در غیر این صورت die !

لینک به ارسال

دو روش به ذهنم رسید،

اول، می تونید با نرم افزار های Encode زمان هم تعیین کنید حین encode کردن اسکریپت .

و دوم، بررسی time داخل اسکریپت. اگر در بازه معین مورد نظر شما بود، هیچ، در غیر این صورت die !

خوب دوست عزیز اگر بخوام ببینم که همچین کارای رو انجام داده یا خیر از کجا باید متوجه بشم؟

لینک به ارسال

سوال اول شما راهی برای ایجاد بود و سوال دوم راهی برای نال کردن ؟؟ :)

لینک به ارسال

خیر هیچ کدام

بزارید واضح تر توضیخ بدهم

من از اسکریپتی استفاده میکنم که رایگان است اما نمی دانم آیا برنامه نویس این اسکریپت میخواهد رایگان بماند یا خیر چرا این سوال رو پرسیدم چون ما میخوایم با این اسکریپت کار کنیم اگر هدف واقعی را میدانستم خوب کار میکردیم اما هدف اون برنامه نویس مشخص نیست و اگر این اتفاق بیفتد میشه گفت یک کلاه برداری به حساب می یاد و من میخوام قبل از کار کردن از این موضوع آگاه بشم

همین نه نال هست نه میخوام این کار رو انجام بدم :D

فقط میخواهم آگاه بشم همین حالا شما به این چی میگید ؟

لینک به ارسال

میشه گفت یک کلاه برداری به حساب می یاد و من میخوام قبل از کار کردن از این موضوع آگاه بشم

برنامه نویس صاحب اختیار آن برنامه میباشد

و به هر نحو و .... که بخواد میتونه برنامه پرمیوم کند و به نظر من بحث کردن در این باره اصلا درست نیست

لینک به ارسال

دوست عزیز کسی که میاد یک اسکریپتی رو مینویسه و به صورت رایگان عرضه میکنه تحت پروانه GPL منتشر میشه .

به معنای اون که با اینکه رایگان هستش ولی صاحب اصلی اسکریپت حق داره هر تغییراتی که میخواد رو اعمال کنه . خوب اگر در آینده هم پریمیوم بشه مشکلی نداره شما میتونید لایسنس رو خریداری کنید .

لینک به ارسال

واقعا اینقدر سخته جواب دادنش؟ من میخوام ببینم اگر چنین چیزی هست از برنامه استفاده نکنم.تمام.

خود وردپرس مثال بیاد این کار رو انجام بده شما چه حسی پیدا میکنید. پیش خودتون نمگید کاش از یه cms دیگه ای استفاده میکردم که اینجوری نشه.من میخوام آگاه شم نه میخوام نال کنم نه میخوام یواشکی این کار رو انجام بدم

ویرایش شده توسط M.At
لینک به ارسال

واقعا اینقدر سخته جواب دادنش؟ من میخوام ببینم اگر چنین چیزی هست از برنامه استفاده نکنم.تمام.

خود وردپرس مثال بیاد این کار رو انجام بده شما چه حسی پیدا میکنید. پیش خودتون نمگید کاش از یه cms دیگه ای استفاده میکردم که اینجوری نشه.من میخوام آگاه شم نه میخوام نال کنم نه میخوام یواشکی این کار رو انجام بدم

خیر هیچ راهی نداره البته تا اونجایی که من میدونم

ویرایش شده توسط Alireza Xn
لینک به ارسال

خیر هیچ راهی نداره البته تا اونجایی که من میدونم

معمولا این کار رو انجام نمیدن

اگرم بخواد پرمیوم کنه نسخه جدید و آپدیتش و برای رایگان فرار نمیده و امکانات حرفه ای رو برای نسخه pro میزاره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...