رفتن به مطلب

اشکال در ابزارک افزونه پیامک وردپرس

پست های پیشنهاد شده

یادم نیست که دقیقا مشکلش کدوم بخش بود اما فکر کنم این افزونه یه شورت کد هم داره که اونو میشه مستقیم در پوسته قرار داد تو فایل راهنمایش نگاه کنید شورت کد رو پیدا کنید.

لینک به ارسال

لطفا آدرس آنلاین بزارید من با این افزونه مشکلی نداره بزارید آدرس آنلاین شاید بتونیم کمکتون کنیم!

لینک به ارسال

لطفا آدرس آنلاین بزارید من با این افزونه مشکلی نداره بزارید آدرس آنلاین شاید بتونیم کمکتون کنیم!

امین جان من که ابزارکو فعال نگه نداشتم که با دیدن قابل تشخیص باشه

تا قالب به هم ریخت ، ابزاکو برش داشتم !!!

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...

سلام، یک اسکرین شات از ابزارک بگیرید و در تایپیک قرار دهید.

آقا این بنده خدا راست میگه . اگه لوپ ابزارک ها مثلا جوری باشه که هر ابزارک داخل یک div قرار بگیرند . ابزارک پیامک میفته بیرون div .

راستی آقا صوفی لطفا در آپدیت ها تون این امکان رو هم فراهم کنین که مشترک بتونه تو چندتا گروه هم عضو بشه .

لینک به ارسال

آقا این بنده خدا راست میگه . اگه لوپ ابزارک ها مثلا جوری باشه که هر ابزارک داخل یک div قرار بگیرند . ابزارک پیامک میفته بیرون div .

راستی آقا صوفی لطفا در آپدیت ها تون این امکان رو هم فراهم کنین که مشترک بتونه تو چندتا گروه هم عضو بشه .

اگر یک دمو باشه خیلی بهتره.

فکر خوبیه. باشه حتماً

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...