رفتن به مطلب

نظر شما در مورد قالب جدید سایتمون :)

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر به همه کاربرای عزیز وردپرس پارسی - امیدواریم نماز روزتون قبول درگاه حق تعالی قرار گرفته باشه.

ما برای سایتمون یه قالب جدید دادیم آماده کردن و امروز فعالش کردیم. از اونجایی که میدونم کار همه ی بچه های وردپرس پارسی عالی هست و کاملا دلسوزانه کار می کنن و همیشه باهامون رو راست بودن و هستن دوست دارم نظر خودشون رو در مورد این قالب اعم از سرعت بارگزاری، طراحی و مشکلاتش بگن .

در ضمن قالب قبلی رو برای اولین بار بزودی توی همین تاپیک و یا تاپیک جدید برای دانولود قرار میدم استفاده کنید.

خوشحال میشم نظرتون رو بگید .

http://www.farsroid.com/

لینک به ارسال

سلام

قالب خوبیه فقط یه سری مشکلات واقعا جدی داره اگر بر طرف کنید عالی میشه .

اول اینکه طیف رنگی نا مرتبی داره و هر ساید برای خودش یه رنگ جدا داره و میشه گفت تعداد رنگ ها زیاده اینطوری حس بهم ریختگی توی ذهن کاربر ایجاد میشه چون مغز در لحظه فقط یک جزئی از صفحه رو میتونه درک و پردازش کنه اما وقتی تعداد رنگ بندی زیاد باشه حس بهم ریختگی و نا منظمی حس میشه .

سرعت لود اولیه هدر یکم پایینه مثل اینکه جاوا اسکریپت چیزی توی هدر لود شده که روی سرعت اون تاثیر گذاشته .

تعداد ریکوئست های عکس ها واقعا بالاست و میشه با CSS Sprites ایکون ها رو به یکی تبدیل کرد که اصلا استفاده نشده و این یک امتیاز منفی توی سرعت بارگذاری سایت ایجاد میکنه چون سایت شما موضوعش اندرویده و خوب معمولا تعداد کاربرای اسمارت فون ها در سایت شما بیشتر از دسکتاپ ها هستش و باید خیلی بیشتر روی سرعت سایت حساس باشید .

گزارش سایت جی تی متریکس :

http://gtmetrix.com/...id.com/Z6VUMMh9

البته میتونید از CDN هم استفاده کنید مثل CloudFlare اینطوری سرعت سایتتون چند برابر میشه و فایل های JS و CSS سنگین از سرور های ابری CloudFlare لود میشن .

مشکل دیگه هم اینکه اصلا به حجم قالب توی اسمارت فون ها دقت نشده ! بهترین حجم برای کاربران موبایل حجمی زیر 300 کیلوبایت هستش ولی توی حالت ریسپانسیو اصلا حجم سایت تغییر چندانی نمیکنه و میشه گفت این یک مشکل بزرگه چون 80 درصد بازدید های سایت شما از کاربرای موبایله .

یه مشکل دیگه هم اینکه فاصله عنوان مطالب با باکس اطلاعات مطلب مثل امتیاز و تاریخ خیلی کمه و این یه ضعف توی رابط کاربریه !!

در اخر که سبک قالب خیلی خوبه و میشه گفت یه جورایی اختصاصی هستش و نمونش رو تا حالا جایی ندیدم . امیدوارم موفق باشید.

ویرایش شده توسط Alireza Xn
لینک به ارسال

با سلام

من یکی از طرفداران شما هستم و همیشه هر برنامه ای رو که میخوام برای اندروید میام از شما میگیرم

به نظر من اون قسمت تبلیغات شما اینجا و اون دستی که تو دستش موبایله و اسلایدر داره به نظر من بهتره نباشه و یک اسلایدر ساده داشته بشه بهتره و اسکرول سایتو زیاد کرده

لینک به ارسال

توی ظاهر کار خیلی مورد اشتباهی به چشمم نیومد فقط اینکه بهتره توی کلاس .col-xs-10 این تغییر رو اضافه کنید :

padding-top: 10px;

چون فاصله عنوان تا اون کادر بالا خیلی کمه !

خیلی هم خوب ;)

لینک به ارسال

البته ایشونم راست میگن تو قالب قبلی سریع میتونستی همه کارو انجام بدی ولی این اسکرولش یکم زیاد شده

لینک به ارسال

سلام...تبریک بابت قالبه جدیدتون

سرعته بارگزاریش فضاییه هاستتون رو از کدوم شرکت خریدید واقعا مناسبه سایتتون هستش

فقط تو قسمت فوتر کلشو واسه نظرات نزارید زیاد جالب نیست و 2 تا قسمت محبوبترین و مطالب تصادفی اضاف کنید

در کل قالبه خوبیه ;)

لینک به ارسال

منم با نظرات Alireza Xn، به‌خصوص بخشی که به گیج شدن کاربر اشاره شده موافقم.، ضمن اینکه قالب بیش از حد شلوغه که شاید به همون دلیل استفاده از تعداد زیادی رنگ باشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...