رفتن به مطلب

پلاگین سایت مپ به صورت استاتیک

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

بنده مشکلی داشتم در رابطه با سایت مپ وردپرس .

تا چند وقت پیش از پلاگین :

XML Sitemap Generator for WordPress

استفاده میکردم که سایت مپ به صورت استاتیک تو روت ِ وردپرس ایجاد میکرد . بعد از مدتی به خاطر بالا رفتن تعداد لینک های سایت مپ ( بالای 50 هزار لینک ) از وبمستر گوگل ارور شاهد ارور بودم که " تعداد لینک ها بیشتر از حد مجاز بود و نسبت به اصلاح آن اقدام کنید "

برای حل مشکل دنبال پلاگین های زیادی گشتم که نهایتا از نسخه ی بتا همین پلاگین استفاده کردم ( که سایت مپ به صورت ویترال ایجاد میکرد و فایلی در روت وردپرس نمی ساخت .

بعد از مدتی و اپدیت پلاگین به نسخه های جدید تر ، حالت ویترال تو نسخه اصلی هم اعمال شد و الان تو اخرین نسخه از این پلاگین سایت مپ به صورت ویترال ایجاد میشه .

اگه امکانش هست و کسی با دریافت هزینه میتونه تغییراتی خروجی سایت مپ به صورت استاتیک ایجاد کنه

و یا

با دریافت پلاگین مجزا برای ایجاد سایت مپ به صورت استاتیک بنویسه ممنون میشم کمک کنه .

" در کل چیزی شبیه به همین پلاگین نیاز دارم که خروجیش به صورت استاتیک باشه .

در ضمن قبلا به یکی از مدیران همین انجمن هم این پلاگین سفارش دادم اما متاسفانه با اینکه هزینه دریافت کردند نتونستن چیزی که مد نظر بنده هست بنویسن .

لینک به ارسال

حرفی از خروجی ویژوال زده شد ؟

سایت مپی که عرض شد خروجش به صورت مجازی هست .

میخواستم استاتیک بهش ، یعنی تو روت وردپرس ذخیره بشه

لینک به ارسال

منظور منم همون بود - ویژوال یعنی قابل رویت - به‌هرحال

با ورژن قبلی که استاتیک ذخیره میکرد اصلا مشکلی نداشتم . ولی الان که ویترال شده همش وبمستر ارور میده که سایت مپ نمیتونه بخونه ، خیلی از ساعات هم که سرور مصرفش میره بالا ( به خاطر اشتراکی بودن ) کلا سایت مپ لود نمیشه و ارور مموری میده .

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

زمانی ما از سایت وردپرس فارسی : wp-persian.com می نالیدیم به خاطر پشتیبانی ضعیف و بی جواب و بی نتیجه موندن تاپیک ها .

یه سری از دوستان اینجا رو اماده کردن تا مشکلات اونجا ، اینجا نباشه .

اما همچنان همون مسائل موجود داره .

برای همین مشکل با یکی از مدیران این انجمن هم صحبت کردیم برای نوشتن پلاگین که بعد از دریافت کامل وجه ، کار ناقص و ناتمام رها شد و حتی به تماس ها ، ایمیل ها و .. بنده جوابی داده نمیشد .

بیخیال اون موضوع شدم چون اگه کمی وجدان کاری داشتن و به اخلاق معتقد بودن این شرایط برای بنده پیش نمی اوردن .

اومدم اینجا تاپیک زدم و از دوستان کمک خواستم . که با هزینه این مشکل حل کنن ولی بازم کسی پاسخگو نیست .

لینک به ارسال

عزیز من اینکه تایپیکتون گم میشه دلیل نیست که...

وقتی امید عزیز اومدن اینجا و جواب تا حدودی رو دادن کافیه شما همونو تو گوگل جستجو بزنید به راحتی پیدا کنید...

من فقط یه جستجو زدم اولین موزدی پیدا کردم همینه:

https://wordpress.org/plugins/bwp-google-xml-sitemaps/

لینک به ارسال

عزیز من اینکه تایپیکتون گم میشه دلیل نیست که...

وقتی امید عزیز اومدن اینجا و جواب تا حدودی رو دادن کافیه شما همونو تو گوگل جستجو بزنید به راحتی پیدا کنید...

من فقط یه جستجو زدم اولین موزدی پیدا کردم همینه:

https://wordpress.org/plugins/bwp-google-xml-sitemaps/

خب فکر میکنم جستجو کردن چیزی نباشه که بلد نباشم .

از پلاگین های زیادی من جمله همین پلاگین که فرمودین استفاده شده و هیچکدوم جواب گو نبودن .

این پلاگین تکه تکه نمیکنه + تعداد لینک در هر فایل سایت مپ هم قالب تنظیم نیست و ...

اگه لازم باشه پلاگینی که (یکی از مدیران ِ اینجا ) برام نوشتن هم براتون پ خ میکنم ببینین .

لینک به ارسال

عزیز این که میگه اسپلیت میکنه..دمو هم داده...

http://betterwp.net/sitemapindex.xml

لینک به ارسال

عزیز این که میگه اسپلیت میکنه..دمو هم داده...

منظور اینه که تعداد دلخواه مثلا : هر 5 هزار لینک تو یک سایت مپ قرار بگیره : برای برچسب ها :

taxonomy_post_tag1.xml

taxonomy_post_tag2.xml

taxonomy_post_tag3.xml

لینک به ارسال

با سلام.

افزونه وردپرس سئو این امکان رو داره که در قسمت Sitemapش این تقسیم بندی رو انجام بدین. تصاویر رو نگاه کنید:

post-2143-0-65655900-1407914686_thumb.jppost-2143-0-07881200-1407914690_thumb.jp

لینک به ارسال

با سلام.

افزونه وردپرس سئو این امکان رو داره که در قسمت Sitemapش این تقسیم بندی رو انجام بدین. تصاویر رو نگاه کنید:

post-2143-0-65655900-1407914686_thumb.jppost-2143-0-07881200-1407914690_thumb.jp

بله پلاگین وردپرس سئو این امکانو داره ولی به صورت استاتیک ( ویژوال) خروجی نداره .

این ویژگی ها مهم هستن :

1 - خروجی فایل های سایت مپ به صورت استاتیک ( ویژوال )

2 - تکه تکه کردن سایت مپ ها : ( تعداد دلخواه در هر سایت مپ ) برای مثال هر پنج هزار لینک در یک سایت مپ :

sitemap_tag1.xml

sitemap_tag2.xml

sitemap_tag3.xml

3 - جدا بودن سایت مپ های هر قست ( نوشته ها ، برچسب ها ، دسته ها ، برگه ها و .. ) و انتحاب قسمت های دلخواه به سایت مپ : مثل نسخه ی

XML Sitemap Generator for WordPress

15112968342897868321_thumb.jpg

4 - لیست شدن همه ی سایت مپ ها به صورت ساب سایت مپ به سایت مپ اصلی :

مثل نمونه ای که اقای نظری ارائه کردن

5 - نادیده گرفتن دسته بندی ها و پست های مورد نظر از سایت مپ

94551456959150477848_thumb.jpg

6 - مشخص کردن Change frequencies

12467317340362513764_thumb.jpg

7 - مشخص کردن اولیت ( میزان اهمیت ) Priorities

45750210528556497713_thumb.jpg

8 - تنظیم پینگ خودکار به گوگل و یاهو و بینگ ( امکان فعال و غیر فعال کردن این مورد : تیک برای هر موتور جستجو )

9 - تنظیم برای بروز رسانی خودکار ِ سایت مپ بعد از ارسال پست جدید یا ویرایش پست های قدیمی

10 - امکان بروزرسانی دستی سایت مپ در صورت بروز خطا ( مصرف منابع و .. ) [ اضافه کردن گزینه ی rebuild the sitemap ]

ویرایش شده توسط fardin024
لینک به ارسال

خب عزیز این چیزی که میخواین باید بگین براتون بنویسند... وگرنه فکر نکنم افزونه ای باشه کههمه این امکانات رو یکجا داشته باشه...

ولی با این حال یکی دیگه هم پیدا کردم، البته اسکرین شات نداره.. ولی نوشته اسپلیت هم میکنه... ببینید بدرتون میخوره؟

http://wordpress.org/plugins/strictly-google-sitemap/

لینک به ارسال

خب عزیز این چیزی که میخواین باید بگین براتون بنویسند... وگرنه فکر نکنم افزونه ای باشه کههمه این امکانات رو یکجا داشته باشه...

ولی با این حال یکی دیگه هم پیدا کردم، البته اسکرین شات نداره.. ولی نوشته اسپلیت هم میکنه... ببینید بدرتون میخوره؟

منم دقیقا همین کار کردم .

و کار هم به یکی از مدیران اینجا سپرده شد هزینه هم کامل پرداخت شد ، کار تحویل دادن ولی با اشکالات ِ خیلی زیاد ، بعدش هم که کلا نه تلفن جواب میدادن ، نه ایمیل ، نه ... .

تست میکنم پلاگینو . ببینم مشکل حل میشه یا خیر .

اگه از دوستان کسی هست که بتونم پلاگینو براش ایمیل کنم و اشکالاتشو رفع کنه . حوشحال میشم همکاری داشته باشیم .

لینک به ارسال

بررسی شد خیلی از موارد درخواستی نداره ، به کارِِ ما نیومد

لینک به ارسال

راستش دیگه من شرمنده هستم... دیگه از دست من کاری بر نمیاد، توی خیلی از سایت ها رفتم.. حتی توی پلاگین های پرمیوم هم گشتم ولی چیزی پیدا نکردم که همه موارد رو داشته باشه... این بهترین چیزی بود که تونسته بودم پیدا کنم.. بازم شرمنده..

لینک به ارسال

راستش دیگه من شرمنده هستم... دیگه از دست من کاری بر نمیاد، توی خیلی از سایت ها رفتم.. حتی توی پلاگین های پرمیوم هم گشتم ولی چیزی پیدا نکردم که همه موارد رو داشته باشه... این بهترین چیزی بود که تونسته بودم پیدا کنم.. بازم شرمنده..

خواهش آقا مرتضی . واقعا لطف کردین . خودمم خیلی وقته دارم دنبالش میگردم . برای سایت هایی با تعداد مطالب و برچسب های بالا همیشه این مشکل بوده . مخصوصا با هاستینگ هایی که دارن کار میکنن نمیشه از نسخه مجازی استفاده کرد . چون هر لحظه که رم کم بیاره سرور یا مشکلی در مصرف منابع ایجاد بشه سایت مپ ارور میزنه و اگه همون لحظه ربوت گوگل در حالچک کردن سایتم پ باشه ارور ثبت میشه .

و خیلی تو روند سایت تاثیر منفی داره .

در کل دوستان دیگه اگه کسی میتونه ( رو هزینه مشکلی ندارم ) این پلاگینو با این شرایط بنویسه یا پلاگین های موجودو ادیت کنه و این مشخصات بهش اضافه کنه . ممنون میشم پ خ کنه تا این مشکل حل بشه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...