رفتن به مطلب

درخواست افزونه یا کد برای نشان دادن آخرین نوشته های زیر دسته

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان اگه ممکنه جواب منو بدین

من از قالب صحیفه استفاده می کنم ، می خوام وقتی به قسمت موضوعات دسته می رم آخرین مطالب هر زیر دسته رو به تفکیک آرشیو کنه مثل بیتوته که مثلا میری http://www.beytoote.com/mode ، تازه لباس ،تازه های دکراسیون و ... رو جداگانه آرشیو کرده اصلن چنین چیزی تو وردپرس امکان داره؟

لینک به ارسال

سلام؛ قالب صحیفه دارای پشتیبانی قوی و مجزایی است. طبق قوانین انجمن پشتیبانی این‌گونه قالب‌ها در این‌جا امکان پذیر نیست.

لینک به ارسال

بله میتونید از Gategory-Slug استفاده نمایید ، احتمالا قالب خوشدم داره ، میتونید به هر دسته بندی استایل خاصی رو بدید که وقتی وارد اون میشد کلا عوض میشه

شما متیتونید از POst-Types هم استفاده کنید و هر پست تایپ رو اختصاصی بدید به دسته بندی خاصی به اون رو فراخوانی نمایید

لینک به ارسال

سلام؛ قالب صحیفه دارای پشتیبانی قوی و مجزایی است. طبق قوانین انجمن پشتیبانی این‌گونه قالب‌ها در این‌جا امکان پذیر نیست.

من می خوام یاد بگیرم نه اینکه قالب صحیفه رو تغییر بدم و در هر پوسته ای استفاده کنم

بله میتونید از Gategory-Slug استفاده نمایید ، احتمالا قالب خوشدم داره ، میتونید به هر دسته بندی استایل خاصی رو بدید که وقتی وارد اون میشد کلا عوض میشه

شما متیتونید از POst-Types هم استفاده کنید و هر پست تایپ رو اختصاصی بدید به دسته بندی خاصی به اون رو فراخوانی نمایید

ممنون داداش امتحان می کنم و مشکلاتمو ازتون می پرسم

لینک به ارسال

برای یک موضوع Gategory-Slug ساختم و کدهاشو تغییر دادم فقط می خوام آرشیوی برای هر موضوع که خواستم مثل عکس زیر بسازم البته با id موضوعات تا این امکان وجود داشته باشه که هر کجا خواستم استفاده کننم.

Capture.jpg

لینک به ارسال

میتونید از کوئری ساز آنلاین استفاده کنید خیلی خیلی راحته

این کد رو چطور استفاده کنم؟

بخش اول) کدهای پرس و جو (Query) +بخش دوم) کدهای احضار:+ج) کدهای پایان حلقه رو باید پشت سر هم در جایی که می خوام نشون بده کپی کنم؟

Capture.jpg

لینک به ارسال

ببین این کد یه کوئری آماده برای شماست همونجایی که میخوای مثلا آخرین ارسال های دسته بندی خاصی رو نشون بدی باید بزاریش اگر میخوای دقیقا مثل بیتوته باشه باید یه خورده بیشتر کار کنی عزیزم ، راهنمایی بیشتر اگر میخوای مثلا 4 5 تا دسته خاص رو نشون بدی به پیج بساز به اسم مثلا example.com/cats بعد از روی فایل index.php یه کپی بزن قسمت حلقه رو پیدا کن این میشه

php if have post یا while have post با این کوئری جایگزینش کن

همین الان این کدی رو که داده توی ساید بار بزاری اینجوری نشون میده

مثلا : آخرین های مد

.بهترین لباس های مد روز

.برترین لباس های زمستانی

.لباس های عجیب غریب

اگرم بیشتر کمک خواستی بهم پیام بده بهت بگم چیکار کنی

ساعت 1 شب میام

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...