رفتن به مطلب

ارسال پست در کتگوری خاص

پست های پیشنهاد شده

سلام

ببینید من یه فایل به اسم category-3.php ساختم که محتویات index.php رو توش ریختم. حالا کسی میره رو کتگوری شماره 3 من همون محتویات index رو میبینه و میتونه مطلب رو از تو کتگوری ارسال کنه ولی مطلب ارسالی باز تو کتگوری “دسته بندی نشده” پست میشه نه تو کتگوری 3، با چه کدی باید بهش بفهونم که وقتی میره تو دسته 3، مطلب رو تو همون دسته بفرسته؟ من از پوسته mercury استفاده میکنم. این پوسته یه کادر ارسال مطلب بالای صفحه اول قرار میده که کاربر از همونجا میتونه مطلب ارسال کنه.

لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

نیازی به این کارها نیست - کافیه برای این دسته‌ی بخصوص قالب مجزایی برای پست‌ها ایجاد کنید - در این صورت تمام مطالب اون دسته با این قالب نمایش داده میشن.

در اینصورت اون یکی مشکلتون در اینجا هم حل میشه

لینک به ارسال

نه - ببینید به این صورت عمل کنید:

فرض کنیم مثلاً دسته‌ی مورد نظر به اسم "گوشی های موبایل" هست. در این صورت یک قالب پست برای این دسته بسازید - به این صورت که فایلی به نام مثلاً: mobile-post.php تولید کنید و در ابدای اون قرار بدید:

<?php
/*
Single Post Template: mobile post
*/
get_header(); ?>

و در ادامش هر قالب دلخواهی که مورد نظرتون برای این دسته هست رو بنویسید به دلخواه. در نهایت این فایل رو در پوشه‌ی قالبتون ذخیره کنید.

حالا به functions.php برید و اضافه کنید:

function get_custom_cat_template_mobile_post($single_template) {
global $post;
if ( in_category( array('گوشی های موبایل') ) ) {
$single_template = dirname( __FILE__ ) . '/mobile-post.php';
}
return $single_template;
}
add_filter( "single_template", "get_custom_cat_template_mobile_post" ) ;

تمام - حالا از این به بعد هر پستی رو که در اون دسته منتشر کنید با اون قالب نمایش داده میشه.

اگر این کارها رو کردید بهتر هم هست که برای این دسته آرشیو (همون category) مخصوص هم تولید کنید؛ که اگر نیاز داشتید اعلام کنید.

لینک به ارسال

isk جان من محتویات index.php رو ریختم توی category-3.php و اون کاری رو هم که گفته بودید تو فانکشن کردم ولی وقتی مطلب رو از اونجا میفرستم صفحه ریدایرکت میشه به صفحه اصلی و مطلب رو هم تو "دسته بندی نشده" میفرسته. به نظرتون بخاطر اینه که پوسته من parent داره؟ من این کار تو تو فانکشن پوسته parent کردم

میخواید یوزر-پس سایت رو بدم خودتون ببینید؟

ویرایش شده توسط aminsanaei
لینک به ارسال

نه نیازی به دسترسی نیست

ببینید کل چیزی که گفتم این بوده که با اون کار، پست های دسته‌ی "گوشی‌ های موبایل" دارای قالب مجزایی برای خودشون میشن.

در انتها گفتم که:

اگر این کارها رو کردید بهتر هم هست که برای این دسته آرشیو (همون category) مخصوص هم تولید کنید؛ که اگر نیاز داشتید اعلام کنید.

حالا برای ایجاد آرشیو مخصوص به این دسته هم کافیه از فایل category.php یک کپی بگیرید و محتویاتش رو مناسب با نظرتون طراحی کنید. فقط نکته در این هست که باید نام این فایل به صورت زیر باشه:

اگر نام دسته:

mobile android

نام فایل category باید به صورت:

category-mobile-android.php

باشد.

امتحان کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...