رفتن به مطلب

بهینه سازی سئو سایت

behz@d

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

من هرچی تلاش میکنم سئو سایتم رو کامل انجام بدم بازم 5 قسمت رو نمیتونم کامل کنم که در زیر مینویسم ممنون میشم در موردشون راهنماییم کنین

بعد از اتمام کارام این گزینه ها رو ایراد میگیره من هر جور ترجمشون کردم سر در نیاوردم

1 The keyword doesn't appear in the first paragraph of the copy, make sure the topic is clear immediately.

2 The keyword density is 0%, which is a bit low, the keyword was found 0 times.

3 No outbound links appear in this page, consider adding some as appropriate

4 The keyword / phrase does not appear in the URL for this page. If you decide to rename the URL be sure to check the old URL 301 redirects to the new one!

5 هیچ تگ زیرتیتری (مانند H2) در نوشته‌ی شما نیست.

اینارو چجوری باید رفع کنم؟

لطفا راهنماییم کنین

ویرایش شده توسط behz@d
لینک به ارسال

شما برای پست مورد نظر کلمه‌ی "لیوان" رو بعنوان کلمه‌ی کلیدی درنظر گرفتی.

1 - پیشنهاد کرده که در اولین پاراگراف مطلب پست از این کلمه استفاده کنیئ.

2 - همچنین این کلمه در متن پست دیده نشده

3 - پیشنهاد داده که لینک‌های خروجی در متن قرار بدید.

4 - پیشنهاد داده که در عنوان مطلبتون از کلمه‌کلیدی استفاده کنید.

5 - بهتر هستش که در هر پست 1-2 تا عبارت با تگ H2 ارائه بشن. که البته این کار رو بصورت inline انجام ندید.

نکته‌ی مهم این است که شما متن رو به زبان فارسی می‌نویسید و این نوع افزونه‌ها بین "لیوان" و "لیوانت" تفکیک قائل میشن که زیاد بهشون اهمیت ندید.

صرفاً به شما پیشنهاد می کنند.

لینک به ارسال

میشه در مورد تگ h2 برام توضیح بدین چیزی ازش نمیدونم :(

اگه این ایرادا روی نوشته بمونه تاثیر زیادی توی رتبم تو گوگل میذاره؟

ویرایش شده توسط behz@d
لینک به ارسال

ببینید بصورت کلی هر صفحه می‌تونه شامل تگ‌های هدینگ از H1 الی H6 باشه.

ترتیب ارزش هم از 1 الی 6 است - یعنی H1 با ارزش‌تر و H6 کمترین ارزش رو داره.

حالا شما بسته به نوع محتویات قالب و نوشته باید تعیین کنید که کجا چه تگی براش تخصیص داده بشه.

مثلاً در یک پست، عنوان پست تگ H1 داره - و مثلاً پاراگراف چکیده تگ H2 و به همین صورت.

دقت کنید که کار تگ هدینگ ارزش گزاری روی بخش های مختلف متن هست؛ پس در استفاده از تعداد تگ ها دقت کنید و زیاده‌روی نکنید.

روش قراردادن این تگ‌ها هم بصورت قرار دادن در قالب هست که معمولاً قالب‌های استاندارد تا حدود زیادی این رو رعایت کردند.

به هر حال لینک آنلاین بدید تا بررسی بشه.

لینک به ارسال

آدرس سایتم

majale7.com

الان 3 روزه راه انداختمش ولی میخوام از همون اول کارمو درست انجام بدم تا بعدا به مشکل نخورم

لینک به ارسال

طبق قوانین پشتیبانی قالب‌های پرمیوم مجاز نیست - اگر قالبتون رایگان هست لینک دانلودش رو قراربدید.

اما در نگاه کلی اینکه: پست های شما تگ H2 ندارند - از طرف دیگه تگ H1 در پست‌ها به عنوان سایت اختصاص داده شده، نه به عنوان پست. البته ایرادات دیگری هم مثلاً در تصاویر و سایر موارد هست که همش قابل رفع هست.

لینک به ارسال

ممنون از اینکه سایتمو بررسی کردین

حالا این مشکلاتو چجوری باید حل کنم که همیشه بتونم اونارو اعمال کنم؟

قالب رو خریدم رایگان نیست برای این مشکل باید چیکار کنم؟

لینک به ارسال

الان من باید مشکلات رو به فروشنده قالب بگم؟

راه حل دیگه ای داره که بتونم انجام بدم؟

ویرایش شده توسط behz@d
لینک به ارسال

ببینید اون چیزی که در پست 1 سوال کردید ربط زیادی به قالب نداره و صرفاً به نگارش مطلب توسط شما مربوط میشه.

اما برای حل سایر ایرادات قالب یا باید به فروشنده مراجعه کنید که این بهتر هست و یا اینکه در بخش خرید تاپیک بزنید برای اپتیمایز کردن قالبتون که نمیدونم این هم خلاف قوانین هست یا نه - قوانین بخش خرید رو بخونید

لینک به ارسال

بابت راهنماییاتون ممنونم

فقط سوال آخرو از شما بپرسم که به فروشنده باید بگم تو قالبم چه ایراداتی هست و اون چه چیزهایی رو باید اصلاح کنه؟

البته شرمنده که پرسیدم من تازه کارم و از ایرادات قالب چیزی نمیدونم

لینک به ارسال

خب مثلاً اگر اسلایدر صفحه‌ی اول از قالب هست در اینصورت ازش بخواید که برای تصاویر اسلایدر مقدار width و height رو قرار بده

یا مثلاً در صفحه‌ی اول به جز H1 تگ‌های H2 هم قرار بده - سایر تگ‌ها رو چک نکردم

در پست ها و احتمالاً برگه ها مقادیر H1 رو از سایت تایتل به پست تایتل تغییر بده و همچنین براشون H2 ایجاد کنه

البته فعلاً ازش این درخواست‌ها رو نکنید - اجازه بدید به مرور زمان سایر ایرادات هم معلوم بشه بعد یکباره بهش درخواست بدید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...