رفتن به مطلب

در کل جهان چند وب سایت با وردپرس آپ هستند ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان در کل جهان حدودا چند وب سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس آپ ( بالا ) هستند ؟

لینک به ارسال

البته تعداد دانلود ها زیاد معیار خوبی نیست. خود من تا به حال یه میلیون بار وردپرس رو دانلود کردم اونم برای دو سایت. یکی مال خودم و دیگری هم سایت مدرسه مون :D

ولی تا جایی که ذهنم یاری کنه ، احتمالا بالای 40% بود. (آمار قدیمی. بعید نیست که الان بالای 50 تا 60 باشه*

ویرایش شده توسط پویابهروش
لینک به ارسال

کنتور دانلود فعلا تنها مرجع قابل استناده و فکر نکنم بجز شما کسی یه میلیون بار وردپرس 3.9 را دانلود کرده باشه از لحاظ خود وردپرس هر بار دانلود آخرین ورژن نمایشگر دو سوم مشتریان چون از هر سه سایت وردپرسی یکیشون ورژنش رو ارتقا نمی ده و این آمار آمار فقط آخرین ورژنه

لینک به ارسال

سوال شما مهم نیست؟

این سوال برای جیه؟

مهم اینه که برخی از بزگترین سایت ها با وردپرس ساخته شده

لینک به ارسال

سوال شما مهم نیست؟

این سوال برای جیه؟

مهم اینه که برخی از بزگترین سایت ها با وردپرس ساخته شده

سوال از نظر من مهمه

لینک به ارسال

سوال از نظر من مهمه

اگر این قدر مهمه پیشنهاد میکنم تک تک وبسایتهارو بررسی کنید که با چه سیستمی هستن !

مزاح کردم ، آمار آنچنان دقیقی هم بنده تاحالا ندیدم !

لینک به ارسال

شما هر وقت تونستید تعداد کل وب سایت های جهان رو به دست بیارید ، با یه درصد گیری تقریبی هم می تونید بفهمید که چندتا وردپرسیه.

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

کنتور دانلود فعلا تنها مرجع قابل استناده و فکر نکنم بجز شما کسی یه میلیون بار وردپرس 3.9 را دانلود کرده باشه از لحاظ خود وردپرس هر بار دانلود آخرین ورژن نمایشگر دو سوم مشتریان چون از هر سه سایت وردپرسی یکیشون ورژنش رو ارتقا نمی ده و این آمار آمار فقط آخرین ورژنه

فک کنم این کنتور، بروز رسانی های وردپرس و یا وردپرسهایی که از سایتهای دیگه دانلود شده رو نمی شماره.

لینک به ارسال

ور

فک کنم این کنتور، بروز رسانی های وردپرس و یا وردپرسهایی که از سایتهای دیگه دانلود شده رو نمی شماره.

معمولا کسی وردپرسش را از سایتهای دیگه دانلود نمی کنه حتی وردفارسی را که wp-persian.com آماده می کنه از طریق مخزن منتشر می شه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...