رفتن به مطلب

سوال درباره پی گیری قالب ریپ شده

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید

بنده برای سایتم قالب اختصاصی رو طراحی کردم و داخل فوتر هم ذکر کردم که کپی برداری ممنوع و پی گرد دارد

الان سایتی از قالب من استفاده میکند

قالب رو بدون تغیر و ویرایش استفاده میکند

الان من کجا باید گزارش بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

خب من زیاد اهل این حرفا نیستم چون آدم فنی‌ایی نیستم - اما وقتی شما قالب دیگران رو بدون هیچ لایسنسی 10-15 تومن (یعنی به قیمت یه جفت دمپایی بی‌کیفیت) می‌فروشید توقع دارید همکارتون این کارو با شما نکنه؟

لینک به ارسال

می تونید به پلیس فتا و یا کارگزار فیلترینگ گزارش بدید. کارگزار که اصلا جوابتون رو نمی ده چون در حیطه ی کار اونها نیست. پلیس فتا هم قانونی جهت این کار نداره و فقط منتظر قتل در دنیای اینترنتی هستن تا اقدام کنن. ولی همیشه امید داشته باشید. در کل امید چیز خوبیه!

(یا اینکه طیق گفته دوستمون ، از مدیر اون وب سایت خواهش کنید.)

البته... اگر فایل هاشم همون فایل های سرور شماست و لینک هاش رو جایگزین نکرده ، به راحتی می تونید با دستکار در فایل های قالب ، کاری کنید که کاربر پس از ورود به سایت اون شخص به وب سایت شما منتقل بشه. خیلی راحت با و چند خط کد :)

لینک به ارسال

اول اینکه من حرف آقای isk رو قبول دارم وقتی شما خودت ویندوزو کرک شدشو مصرف میکنی همچنین فوتوشاپ و... انتظاره ... نداشته باش

ولی هالا جدا از این ها نمیتونید کاری بکنید چون اصلا نمیتونید ثابت کنید که قالب مال شماست و....

در کل دنبالش نباشید

به مدیر سایت پیام بدید و بگید ما راضی نیستیم از قالب ما استفاده کردید و.... اگرم قبول نکرد میتونید توی انجمن ها آبرو سایتشو ببرید و....

در ضمن تو قانون جدیدی که تصویب کرده بودند این مورد بود خب ولی اجرایی نمیشه و..

اگه وبلاگ باشه میتونید کاری که آقای پویا گفتن رو انجام بدید اگر فایل ها رو تو یه جای دیگه آپلود نکرده باشه

لینک به ارسال

البته منظور من ویندوز یا امثال این‌ها نبود. دقیقاً منظورم قالب دیگران بود که درحال فروشش هستند بدون هیچ مجوزی.

لینک به ارسال

مسیر قانونیش به این صورته که اگر در تهران هستید به خیابان مطهری مجتمع قضایی ویژه جرائم رایانه ای و اگر در شهرستان به نزدیکترین مجتمع قضایی محلتون برید و مستندات خواسته تون رو همراه با یک مرجوعه به نام و مشخصات خواهان (خودتون) و خوانده شخصیت حقوقی مجازی (نشانی سایتکپی کار) ارائه بدید تا مراحلش طی بشه

لینک به ارسال

آقای فخار ولی به نظر من یک قالب ارزش این همه دردسر رو نداره

خیلی رو من دیدم و شنیدم که دنبال این کار ها بودن و چیزی جز هدر دادن وقت نداشتن

مورد داشتیم 200 هزارتومن هزینه کرده برای یک شکایت اینترنتی که کلا در آخر بهش 250 هزارتومن تومان پول خودشو دادن در کل 50 تومن از پولش زنده شد که اونم ....

لینک به ارسال

آقای فخار ولی به نظر من یک قالب ارزش این همه دردسر رو نداره

خیلی رو من دیدم و شنیدم که دنبال این کار ها بودن و چیزی جز هدر دادن وقت نداشتن

مورد داشتیم 200 هزارتومن هزینه کرده برای یک شکایت اینترنتی که کلا در آخر بهش 250 هزارتومن تومان پول خودشو دادن در کل 50 تومن از پولش زنده شد که اونم ....

آخرین بار حدود 1 سال پیش بود که از یه نفری شکایت کردم و حدود 8 برابر ضرری که بهم زده بود خرج کردم تا پیداش کنم ( اصفهانی بود )

درسته هیچی بهم نرسید و خرج زیادی هم کردم ولی فقط برای این رفتم دنبالش که بفهمونم نمیتونه این کارو کنه و راحت بچرخه ...

لینک به ارسال

بنده هم اومدم نظری بدم که دیدم دل اساتید خیلی پر تره از ایناست !

متاسفانه برای بنده هم پیش اومده ولی بهترین تصمیمی که تونستم بگیرم اینکه دنبالشو نگیرم چون نمیارزه ...!

لینک به ارسال

تا وقتی قانون کپی رایت وارد ایران نشه هیچ کاری نمیشه کرد ! کپی رایت فقط کارش مقابله با کپی کاری نیست بلکه باعث پیشرفت خیلی ها میشه و راه موفقیت رو برای همه باز میکنه .

فعلا که قانونی های دیگه ایی هستند که اهمیتشون از کپی رایت بیشتره -_- -_-

لینک به ارسال

این رو هم در نظر بگیرید میتونه جلوی پیشرفت رو هم بگیره

درسته خوبه ولی به نظر من منفعتش تو ایران کمتر از سودش

الان من یک کتاب زبان رو با قیمت 15 هزارتومن تهیه میکنم در صورتی که اگه قانون کپی رایت بود باید 300 هزارتومن پول این کتاب رو بدم !!! چون 100 دلار قیمتشه و یه جورایی میشه گفت با درآمد و مخارج ایرانی ها میزون در نمیاد من خودم موافق این قانونم اما باید یک سری چیز ها رو هم د نظر گرفت!

آیا شما میتونید پول فوتوشاپ و ویندوز بدید؟ یا غیدشو میزنید و...

لینک به ارسال

ایران جزو قدیمی ترین دارندگان قانون کپی رایته http://rc.majlis.ir/fa/law/show/788903 اما همانطوریکه دوستان اشاره کردند مسیر طرح دعوی و ارائه ادله اثبات ادعا به حدی پیچیده و وقت گیر و پر هزینه است که چنین شکایت هایی تقریبا محاله انجام بشه از طرف دیگه اینکه مسیر حقوقیه رسیدن به حقی سخته فرق می کنه با اینکه این مسیر وجود نداشته باشه در نتیجه قانونگزار وظیفه ی خودش رو انجام شده تلقی می کنه و لزومی نمی بینه بیشتر از این روش وقت بگذاره

لینکی که گذاشتم لینک اصلاحیه قانونه و این هم لینک مشروح خود قانون http://rc.majlis.ir/fa/law/show/96427

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...