رفتن به مطلب

فاصله کم در نوشته ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من نمیدونم این مشکل واسه قالب منه ایا تابعی چیزی رو توی قالب جا انداختم نمیدونم !

مشکلم اینکه فاصله نوشته های توی مطالب وردپرس خیلی کمه ! یعنی من حتمی باید با دوبار Space بین پاراگراف ها فاصله ایجاد کنم نمیشه یه طوری باشه سطر ها خودکار فاصله معینی داشته باشن ؟؟ در ضمن توی نشوته ها نوشته ها هم bold نمیشه !

لینک به ارسال

درود.

شاید از استایل مشکل وجود داشته باشه

به قسمت مربوطه خاصیت line-height بدید

http://www.w3schools.com/cssref/pr_dim_line-height.asp

لینک به ارسال

پیشنهاد میدم از Reset.css استفاده کنید تماما استاندارد و سازگار با تمام مرورگر هاست فقط اگر قالب سایتت مشکل داره باید دوباره خودتم ریست کنی سی اس اس هارو ، ولی احتمالا مشکل Line-height هستش و بولد شدن رو هم احتمالا رو کلاس یا آی دی Div یا کلا هر قسمتی که مربوط به پست میشه رو Font-weight روی normal ست شده که باعث میشه فونت بولد نشه

البته اینم بگم اگر فقط توی قسمت پست هات بولد نمیشن باید دنبال استایل توی قسمتی که به پست استایل دادی بگردی ، اگرم کلا توی سایتت فونت بولد نداری کلا تگ B استایلش normal شده

لینک به ارسال

ممنون دوستان ولی مشکل من اصلا ربطی به اینا نداره منظور من از فاصله کم ارتفاع متن ها نیست منظورم جدا سازی سطر ها هستش مثلا من یک خط پارگراف متن مینویسم و اینتر میزنم میرم سراغ سطر بعدی ولی باید حداقل 3 بار اینتر بزنم تا به خوبی با سطر بالایی فاصله داشته باشه در صورتی که توی چند سایت دیگه که نویسنده هستم یک اینتر هم کافیه واسه این کار .

لینک به ارسال

ممنون دوستان ولی مشکل من اصلا ربطی به اینا نداره منظور من از فاصله کم ارتفاع متن ها نیست منظورم جدا سازی سطر ها هستش مثلا من یک خط پارگراف متن مینویسم و اینتر میزنم میرم سراغ سطر بعدی ولی باید حداقل 3 بار اینتر بزنم تا به خوبی با سطر بالایی فاصله داشته باشه در صورتی که توی چند سایت دیگه که نویسنده هستم یک اینتر هم کافیه واسه این کار .

الان منظورتون دقیقا چی هست؟! :blink: تو پست اول که گفتید پاراگراف رو space میزنید :wacko: بعد گفتید فاصله سطرهاتون مشکل داره!!!

اگر فاصله سطرهاتون مشکل داره که خب چاره کار همونطور که دوستان گفتن

line-height هست! اگر هم منظورتون اینه که میخواید وقتی تو وردپرس اینتر میزنید، فاصله هر پاراگرف با هم مشخص بشه که خب باید تو فایل استایل قالبتون، تگ های P داخل نوشته هارو به وسیله margin-top و یا margin-bottom اون مقدار اندازه ای که میخواید رو بدید تا با هر اینتر بتونن از هم فاصله موردنظر رو بگیرن.

ویرایش شده توسط faver
لینک به ارسال

تمام حالات کدها باید به style.css اضافه بشند برای تغییر فاصله بین پاراگرافها :

p {
margin-top:10px !important;
margin-bottom:10px !important;
}

برای تغییر فاصله بین شکستگی های پاراگراف

br {
padding-top:10px !important;
clear:both;
}

برای تغییر فاصله بین خطوط نوشته

p {
line-height:150%;
line-height:1.5em;/*برای IE*/
}

توضیح برای اینکه با زدن یک اینتر فاصله ای که می خواهید ایجاد بشه کد دوم را استفاده کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...