رفتن به مطلب

آیا ارزش سایت من پایین میاد ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام سوالی خدمت دوستان داشتم ! من در حال ساخت یک سایت دانلود فیلم با CMS وردپرس هستم , و در قسمت Single یک

بخش به اسم ابر برچسب ها ایجاد کردم و اونارو قسمت بندی کردم , قسمت بندی بعنی اینکه با جی کوری تب اسلایدر درست

کردم و 4 تا تایل گذاشتم : تایتل 1 : فیلم تایتل 2 : تایتل 3 : زیرنویس و تایتل آخر : دانلود , و سر انجام زیر هر تب و تایتل محتوا و

برچسب های مربوط به خودشو گذاشتم حالا میخوام بدونم که چون تایتل 2 , 3 و 4 رو با جی کوری Hide کردم و فقط وقتی روشون

کلیک میشه Fadein میشن از ارزش تگ های موجود در باکس 2 , 3 و 4 کم میشه یا نه , یا لری بگیم : آیا ارزش باکس 2 , 3 و 4 هم

اندازه 1 هست ؟

لینک به ارسال

سلام سوالی خدمت دوستان داشتم ! من در حال ساخت یک سایت دانلود فیلم با CMS وردپرس هستم , و در قسمت Single یک

بخش به اسم ابر برچسب ها ایجاد کردم و اونارو قسمت بندی کردم , قسمت بندی بعنی اینکه با جی کوری تب اسلایدر درست

کردم و 4 تا تایل گذاشتم : تایتل 1 : فیلم تایتل 2 : تایتل 3 : زیرنویس و تایتل آخر : دانلود , و سر انجام زیر هر تب و تایتل محتوا و

برچسب های مربوط به خودشو گذاشتم حالا میخوام بدونم که چون تایتل 2 , 3 و 4 رو با جی کوری Hide کردم و فقط وقتی روشون

کلیک میشه Fadein میشن از ارزش تگ های موجود در باکس 2 , 3 و 4 کم میشه یا نه , : آیا ارزش باکس 2 , 3 و 4 هم

اندازه 1 هست ؟

با مخفی بودن هم چیزی ار ارزش تگ ها کم نمیشه.

در بعضی قالب ها تگ ها به صورت مخفی در قالب به کار میره.

یا لری بگیم !!!! این یعنی چی؟؟ می لری؟

لینک به ارسال

یا لری بگیم !!!! این یعنی چی؟؟ می لری؟

یعنی اینکه من اول به زبان فارسی و بعد به زبان شیرین لری :D توضیح دادم

لینک به ارسال

موتور های جستجو اصلا کاری با css و جی کوئری ندارن اونها فقط محتوی html رو اسکن میکنن اینو یادتون باشه .

لینک به ارسال

بستگی داره که فراخوانی های جی کوئری شما onload باشه یا afterLoad - چنانچه از نوع دوم باشه در اینصورت نسخه‌ی HTML سایت شما فاقد دیتا خواهد بود.

لینک به ارسال

سلام این onload هست یا after load

$(document).ready(function()

واضحه دیگه خودتون نگاه به کد کنید اینجا شرط تایین شده که وقتی صفحه به صورت کامل لود شد جی کوئری فعال بشه

این برای اینکه همراه با صفحه جی کوئری هم بارگذاری مشه . یعنی کد ها به صورت مستقیم اجرا میشن .

$(function()

لینک به ارسال

خوب حالا تا اینجا امدیم یه سوال دیگه برام پیش اومد : اگر من ابر بچسب هامو داخل index ( در فوتر صفحه اصلی ) بزارم بیشتر تاثیر داره یا در قایل Search.PhP ؟

لینک به ارسال

سلام کسی خونه نیست ؟ سایتم آمادستا ! فقط این قسمت ابر برچست ها مونده اگه میشه جواب بدین :wacko:

خوب حالا تا اینجا امدیم یه سوال دیگه برام پیش اومد : اگر من ابر بچسب هامو داخل index ( در فوتر صفحه اصلی ) بزارم بیشتر تاثیر داره یا در قایل Search.PhP ؟

لینک به ارسال

سلام کسی خونه نیست ؟ سایتم آمادستا ! فقط این قسمت ابر برچست ها مونده اگه میشه جواب بدین :wacko:

پیشنهاد میشه داخل Index.php قرار بدید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...