رفتن به مطلب

مشکل در قسمت دسته ها و عدم نمایش مبنای دسته

پست های پیشنهاد شده

سلام نمیدونم چرا هر کاری میکنم مبنای دسته نشون داده نمیشه ..من مبنای مورد نظر که به این شکل هست به عنوان مثال وارد میکنم اما فایده ای نداره

http://your name/category

و به همون شکل پیش فرض نشون داده میشه

لینک به ارسال

افزونه ها رو غیر فعال کنید و با قالب پیشفرض درصورت نیاز تست کنید .

فایل htaccess هم بررسی کنید و اگر حل نشد ، محتویات اون رو اینجا قرار بدید + افزونه هاتون رو.

لینک به ارسال

درس شد فقط برای سئو بهتره نمایش داده بشه یا خالی باشه جاش؟

اگه از ابن مبنا استفاده نکنید ممکنه دسته ها با مشکل 404 برخورد کنن.(با پست ها اشتباه گرفته میشه.)

لینک به ارسال

اگه از ابن مبنا استفاده نکنید ممکنه دسته ها با مشکل 404 برخورد کنن.(با پست ها اشتباه گرفته میشه.)

میشه یک توضیح راجع به این مشکل دوستمون بدید که واضح تر باشه ؟

این مبنا که میگید یعنی چی؟

آخه متوجه این تاپیک نشدم و یکم گنگ بود واسم.

چون تو وبمستر خطای 404 دارم از دسته ها با اینکه نه دسته حذف شده ، نه تغییر کرده . میگم شاید از این مبنایی که میگید استفاده نکردم . میشه بیشتر توضیح بدید که اصلا موضوع چیه ؟

لینک به ارسال

میشه یک توضیح راجع به این مشکل دوستمون بدید که واضح تر باشه ؟

این مبنا که میگید یعنی چی؟

آخه متوجه این تاپیک نشدم و یکم گنگ بود واسم.

چون تو وبمستر خطای 404 دارم از دسته ها با اینکه نه دسته حذف شده ، نه تغییر کرده . میگم شاید از این مبنایی که میگید استفاده نکردم . میشه بیشتر توضیح بدید که اصلا موضوع چیه ؟

بهترین نمونه برای پیوند یکتا:

doman.com/2531/post-name/

دسته:

domain.com/cat/internet/

تگ:

domain.com/tag/سرویس-اینترنت/

برای پست ها قبل از نام ID پست بزارین.برای دسته پیشفرض category هست که میتونید تغییرش بدین اما هیچوقت حذفش نکنید.

برای تگ هم که پیشفرض همین شکلی هست.

خطاهایی که توی وبمستر میتونه قدیمی باشه و قبلا ایندکس شدن و لی حالا وجود ندارن.

بهترین حالت استفاده از ریدایرکت برای صفحات 404 به صفحه اصلی است.

هر وقت هر خطایی در وبمستر میده سریعا mark as fixed کنید که بدونه مشکل رو رفع کردین.

لینک به ارسال

بهترین نمونه برای پیوند یکتا:

doman.com/2531/post-name/

دسته:

domain.com/cat/internet/

تگ:

domain.com/tag/سرویس-اینترنت/

برای پست ها قبل از نام ID پست بزارین.برای دسته پیشفرض category هست که میتونید تغییرش بدین اما هیچوقت حذفش نکنید.

برای تگ هم که پیشفرض همین شکلی هست.

خطاهایی که توی وبمستر میتونه قدیمی باشه و قبلا ایندکس شدن و لی حالا وجود ندارن.

بهترین حالت استفاده از ریدایرکت برای صفحات 404 به صفحه اصلی است.

هر وقت هر خطایی در وبمستر میده سریعا mark as fixed کنید که بدونه مشکل رو رفع کردین.

تشکر از توضیحاتتون .

من سایتم برای پستها از :

www.mydomain.com/post-name/

استفاده میکنم ، آخه خیلی جاها گفته بودن هرچی کمتر باشه طول و عنوان لینک بهتره ، البته اینو بگم که اگه دلیل گذاشتن آی دی رو واسه 404 نشدن لینکها میگید باید بگم که من معمولا بعد از ایندکس شدن لینکها ، اونها رو تغییر نمیدم که باعث خطای 404 بشه و اگه بخوام تغییر بدم هم فقط عنوان رو عوض میکنم و خود لینک رو ویرایش نمیکنم . با این حساب به نظر شما باید چیکار کنم؟

ضمنا برای دسته ها همون پیش فرضه و هیچ تغییری ندادم و حتی به cat هم تغییرش ندادم و به شکل زیره :

www.mydomain.com/category/dasteye marboote/

و همچنین تگها :

www.mydomain.com/tag/tag marboote/

با این تفاسیر ، کارم اشتباه بوده یا خیر ؟

لینک به ارسال

تشکر از توضیحاتتون .

من سایتم برای پستها از :

www.mydomain.com/post-name/

استفاده میکنم ، آخه خیلی جاها گفته بودن هرچی کمتر باشه طول و عنوان لینک بهتره ، البته اینو بگم که اگه دلیل گذاشتن آی دی رو واسه 404 نشدن لینکها میگید باید بگم که من معمولا بعد از ایندکس شدن لینکها ، اونها رو تغییر نمیدم که باعث خطای 404 بشه و اگه بخوام تغییر بدم هم فقط عنوان رو عوض میکنم و خود لینک رو ویرایش نمیکنم . با این حساب به نظر شما باید چیکار کنم؟

ضمنا برای دسته ها همون پیش فرضه و هیچ تغییری ندادم و حتی به cat هم تغییرش ندادم و به شکل زیره :

www.mydomain.com/category/dasteye marboote/

و همچنین تگها :

www.mydomain.com/tag/tag marboote/

با این تفاسیر ، کارم اشتباه بوده یا خیر ؟

مشکلی نداره پبوند هاتون.ID هم برای 404 نشدن هست ولی با این حال هم با ID یا بدون ID اونقدر ها هم طولانی نمیشه!!

لینک به ارسال

مشکلی نداره پبوند هاتون.ID هم برای 404 نشدن هست ولی با این حال هم با ID یا بدون ID اونقدر ها هم طولانی نمیشه!!

خوب پیوند یکتا رو اگه الان تغییر بدم به نظرتون اشتباه نیست ؟ چون همه جا میگن پیوند یکتارو یکبار معین کنید و دیگه کاریش نداشته باشید که سایت رو ممکنه دچار مشکل کنه و در کل ضرر داره و خیلی جاها هم %postname% رو پیشنهاد داده بودن که منم همینو گذاشتم .

یعنی این اضافه کردن ID به پیوند یکتا ، به غیر از جلوگیری از خطای 404 ، خاصیت دیگه ای هم داره و در کل از جهات دیگه ای برای سئو مفیده ؟

چون عرض کردم که بنده معمولا بعد از ایندکس شدن پستها ، عنوان پست و لینکشو تغییر نمیدم که با این حساب فکر نکنم خطای 404 ایجاد شه واسه پستها . درست میگم ؟

لینک به ارسال

خوب پیوند یکتا رو اگه الان تغییر بدم به نظرتون اشتباه نیست ؟ چون همه جا میگن پیوند یکتارو یکبار معین کنید و دیگه کاریش نداشته باشید که سایت رو ممکنه دچار مشکل کنه و در کل ضرر داره و خیلی جاها هم %postname% رو پیشنهاد داده بودن که منم همینو گذاشتم .

یعنی این اضافه کردن ID به پیوند یکتا ، به غیر از جلوگیری از خطای 404 ، خاصیت دیگه ای هم داره و در کل از جهات دیگه ای برای سئو مفیده ؟

چون عرض کردم که بنده معمولا بعد از ایندکس شدن پستها ، عنوان پست و لینکشو تغییر نمیدم که با این حساب فکر نکنم خطای 404 ایجاد شه واسه پستها . درست میگم ؟

منم گفتم که پیوند هاتون مشکلی نداره و همینو ببزارین.(نیازی به تغییر ندارین.)

اما اگه زمانی خواستین تغییر پیوند بدین حتما سعی کنید ID رو هم اضافه کنید.

لینک به ارسال

منم گفتم که پیوند هاتون مشکلی نداره و همینو ببزارین.(نیازی به تغییر ندارین.)

اما اگه زمانی خواستین تغییر پیوند بدین حتما سعی کنید ID رو هم اضافه کنید.

اگه یه زمانی خواستم تغییر بدم و ID اضافه کنم ، اونموقع لینکهام با خطای 404 مواجه نمیشن؟ واگه میشن چه جوری باید کاری کرد که این خطا رخ نده واسه لینکها ؟

سلام نمیدونم چرا هر کاری میکنم مبنای دسته نشون داده نمیشه ..من مبنای مورد نظر که به این شکل هست به عنوان مثال وارد میکنم اما فایده ای نداره

http://your name/category

و به همون شکل پیش فرض نشون داده میشه

در نقل قول بالا ، منظورشون از مبنای دسته ، همون نوشته ی category هست که به صورت پیش فرض قبل از عنوان دسته ها میاد ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...