رفتن به مطلب

نیازمند گرافیست

پست های پیشنهاد شده

گرافیست اینجا پره

http://www.vbiran.ir/forum62.html

دوست عزیز ، شما اگر در این فروم فعالیت دارید، باید به قوانین پایبند باشید ، نیازی نیست اینجا پست بدید یا به تاپیک و سایت دیگری لینک بدین.

برای بار بعدی ، دوستان مدیر حتماً براتون اخطار در نظر خواهند داشت.

موفق باشید.

• امتیاز 6
لینک به ارسال

من فقط راهنماییش کردم . اینم یجور کمک کردنه . اخطار!!!! . برای من که اتفاقی نمی افته شمایید که میرید زیر سوال

در ضمن من این همه به قانونتون عمل کردم تاپیکم رو قفل کردید. پس حتما مشکل اینجاست نباید به قانونتون عمل میکردم بلکه این اتفاق نمی افتاد.

کاملا مشخصه که فعالیتم اینجا مثبته. نهایتا باعث میشید اینجا نیام همین. این دیگه تحدید نداره که.

همون ابتدای کار قبلش با مرتضی صحبت کردم و ایشون گفتن که اینجا قراره از انجمن جدا بشه و بره رو یه سیستم دیگه و زیاد روش حساسیت ندارن. بعد شما برای اینکه کاربرتون رو راهنماییش کردم تحدید میکنید!!! :mellow: . از عضویتم اینجا خیلی پشیمونم.

جناب ، کسی مانع فعالیت مثبت نیست،

شما حق راهنمایی ، حق پست دادن ، حق لینک دادن به انجمن دیگه اونم وسط بخش خرید رو ندارید.

چون بخش خرید ، مخصوص دریافت سفارش هست، کسی که میاد اینجا راهنمایی می کنه ، عملاً اگر مشتری هم برای سایرین باشه ، مشتری رو از بین برده .

کسی که نمی تونه به قوانین پایبند باشه ، همون بهتر که فعالیتی نکنه، حتی اگر فعالیت مثبت هم داشته و داره .

+ تاپیک تون رو دوستان هیئت مدیره (مدیران ارشد) قفل کردند ، نه "مدیران انجمن" .

اتفاقا اگر این بخش روی سیستم دیگه بره ، به سود ما و به ضرر شماست، چون فقط کاربران تایید شده و کاربرانی که فعالیت سالم داشتن اونجا حق عضویت خواهند داشت.

موفق باشید .

• امتیاز 2
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...