رفتن به مطلب

به روز رسانی وردپرسی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوتا سوال دارم

1) اینی که گفته میشه از بروز ترین نسخه وردپرس استفاده کنید آیا حرف درستیه؟

مثلا من با این کار طیف بزرگی از افزونه ها و پوسته ها که براشون نسخه مطابق با اخرین نسخه به وجود نیومده رو از دست میدم بهتر نیست برای این کار از چند ورژن قدیمی تر استفاده بشه؟

2)اگر بخوایم یه سایت وردپرسی رو به دلایل امنیتی به روز کنیم (مثلا از 3.5 میخوام ببرمش 3.9)آیا باید اصلا این کار رو به دلیل عدم مطابقت احتمالی پوسته و پلاگین های نصب شده انجام بدیم یا خیر؟ اگر بله این مشکلی که احتمال بروزش خیلی زیاده چجوری باید حل کنم؟

ممنونم

ویرایش شده توسط The Gladiator
لینک به ارسال

سلام

معمولا افزونه های مشهور و مهم خودشون رو سریعا با ورژن جدید وردپرس مطابقت میدن

شخصا تا به حال به آپدیت کردن وردپرس به نسخه های جدید هیچ مشکلی در رابطه با افزونه ها نداشتم

بازم بستگی به افزونه ها و قالب شما داره

به طور کلی توصیه میکنم وردپرس رو همیشه بروز نگه دارید

لینک به ارسال

زمانی وردپرس بروزرسانی میده که چندین حفره امنیتی و امکانات به وردپرس اضافه میکند در غیر این صورت نیازی نیست

اگر امنیت براتون مهم هست باید از افزونه های مطمئن استفاده کنید که قابلیت بروزرشدن دارند تا اگر کسی به صورت priv8 باگی کشف کرد و سریع پشتیبان باگ پچ کنه و از هک شدن در امان بمانید

لینک به ارسال
) اینی که گفته میشه از بروز ترین نسخه وردپرس استفاده کنید آیا حرف درستیه؟

مثلا من با این کار طیف بزرگی از افزونه ها و پوسته ها که براشون نسخه مطابق با اخرین نسخه به وجود نیومده رو از دست میدم بهتر نیست برای این کار از چند ورژن قدیمی تر استفاده بشه؟

ی ممنون

دوستان خیلی ممنونم در مورد این سوالم هم ممکنه یه توضیحی بفرمایید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...