رفتن به مطلب

نصب قالب خریداری شده بر روی چند سایت امکان پذیر؟

M4U

پست های پیشنهاد شده

سلام . باید توی فایل لایسنس ببینید که این امکان وجود داره یا نه معمولا پوسته ها و افزونه های پریمیوم دارای یک فایل licence.txt هستند که مجوز های ارایه شده برای خریدار توی اون ثبت شده .

اگر لایسنس فقط به اسم شما باشه یعنی به این صورت

Licence To : M4U این یعنی که فقط برای یک نفر و اونم خود شماست یا به اصطلاح تک کاربره هستش .

• امتیاز 4
لینک به ارسال

به نظر من مشکلی نداره و میتونی روی چندتا سایت نصب کنی فایل لایسنس هم داشته باشه میتونی برشداری و محدودیت آن را برای یک کاربر درست کنی. در صورتی که نتونستید فایل را برای بنده خصوصی کنید تا براتون درستش کنم

لینک به ارسال

به نظر من مشکلی نداره و میتونی روی چندتا سایت نصب کنی فایل لایسنس هم داشته باشه میتونی برشداری و محدودیت آن را برای یک کاربر درست کنی. در صورتی که نتونستید فایل را برای بنده خصوصی کنید تا براتون درستش کنم

قوانین را بخوانید هرگونه بحث و مساعدت برای حذف کپی رایت و لایسنس و کرک و نال کردن ممنوعه در این انجمن وظیفه پشتیبانی گفتن پاسخ صحیح است که با توجه به متن جناب غیاثی پاسخ دوستمون اینه که استفاده قالب بر روی بیش از یک سایت ممنوعه و حق استفاده را ندارند برای ارتقا باید با فروشنده تماس بگیرند نه اینکه با پیدا کردن مسیری حقوقش را ضایع کنند
  • امتیاز 5
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...