رفتن به مطلب

اشکال در آپلود تصاویر و انتخاب تصویر شاخص.

پست های پیشنهاد شده

سلام، من امروز به جمع وورد پرسی ها پیوستم، طراح قالبم امروز ووردپرس فارسی رو روی هاست نصب و قالب رو بارگذاری کرد. اما یک ارور وجود دارد، می خواستم بدانم این ارور مسئولیتش بر عهده طراح قالب است یا یک مشکل عمومی قابل حل از طرف مدیر سایت است؟!

Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for /home/cyanhome/public_html/wp-content/uploads/wp-statistics/GeoLite2-Country.mmdb in /home/cyanhome/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/wp-statistics.php on line 489

llEthW.png

همونطور که در تصویر مشاهده می کنید در هنگام آپلود فایل این مشکل وجود داره و این وارنینگ رو اعلام میکنه، و علاوه بر این این هشدار دائما در زیر صفحه هست.

من هیچ دانش فنی از برنامه نویسی ندارم، و امیدوارم صبورانه و دلسوزانه به من کمک کنید.

2- آیا افزایش عرض قالب سایت در قالب هایی که ریسپانسیو نیستند به سئو سایت آسیب زیادی می زند یا قابل چشم پوشی است یا اصلا تاثیری ندارد؟

منتظر پاسخ های شما هستم. با تشکر.

ویرایش شده توسط محسن کسایی
لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین.

افزایش عرض تاثیری روی سئو نداره.

مشکل خطا هم بر میگرده به استفاده نادرست از افزونه آماره یا تداخل با افزونه دیگر.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...