رفتن به مطلب

نیازمند راهنمایی در هماهنگی اسلایدر با وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من یک اسلایدر کشویی دارم که با کمک js نوشته شده ...

میتونید از این لینک دموی آنلاین اون رو مشاهده کنید.

اگر روی یکی از اسلایدها هم کلیک کنید میبینید که باز میمونه ...

من میخوام کاری کنم (احتمالاً باید کوئری ساخت!) که وقتی کاربر وارد یک دسته بندی ای شد (با کلیک روی یکی از این اسلاید ها یا کلیک روی لینک یک دسته بندی) دستور id اون دسته رو دریافت کنه و اسلایدی که مربوط به اون دسته است رو باز نگه داره؛ مثل اینکه روش کلیک شده ...

اگر داخل یک مطلب بود، id دسته مطلب رو دریافت کرده و اسلایدر رو باز نگه داره.

البته طوری باشه که برای اسلاید ها تعریف بشه که کدوم تصویر ماله چه id دسته ای هست ...

فکر کنم منظورم رو خوب رسونده باشم!

ممنون میشم راهنماییم کنید.

با تشکّر

لینک به ارسال

اسکریپت شما با کتابخانه ی mootools نوشته شده که به سختی بتونید با کارهایی که می خواهید مچش کنید

در ضمن باید مشخص کنید که اسلاید ها چجوری تعریف شدند با کوئری یا دستی می گذاریدشون (وردپرس یک افزونه رایگان برای اینکار داشت اگه اسمش یادم بیاد براتون می گذارمش)

لینک به ارسال

الآن فرض کنید میخوام روی همین اسلایدر این اعمال رو انجام بدم!

تصاویر به صورت دستی وارد شده (کد نویسی شده) و (همونطور که احتمالاً دیدید) برای هر اسلاید یک کلاس تعریف شده و در اون کلاس تصویر به صورت پس زمینه ...

مشکلی از نظر اینکه دستی تغییرات داده بشه ندارم.

فقط چطور به همین صورت که گفتم هماهنگش کنم ؟!

-----------

اگر اسم افزون یادتون اومد، بفرمایید تا ببینم مناسب کارم هست یا نه!

تشکّر

لینک به ارسال

http://wordpress.org/plugins/slidedeck-lite-for-wordpress/screenshots/

چک کنید اگه مد نظرتون نبود می ریم سراغ بقیه اش

لینک به ارسال

خیر! متاسفانه اونطور که مد نظر من هست نبود!

ممکنه که به همون اسلایدر خودم امکان مد نظرم رو بدم ؟!

چون اسلایدری نیاز دارم دقیقاً مثل همون!

تشکّر

لینک به ارسال

پاسختون رو عرض کردم این اسکریپت از کتابخانه موتواز استفاده می کنه که تقریبا منسوخه نمونه ی همین اسلایدر را با جی کوئری هم می تونید پیدا کنید نمونه ی جی کوئریش قابل شخصی سازیه

http://www.htmldrive.net

را ببینید

لینک به ارسال

نمونه بسیار تقریبی این اسلایدر رو میتونید در این لینک مشاهده کنید.

ولی این اسلایدر در چند مورد با اون چیزی که من مد نظر دارم فرق میکنه!

1- اگر روی یکی از اسلاید ها کلیک بشه باز نمیمونه ... (من میخوام با کلیک کردن باز بمونه یا با هماهنگی با دسته های وردپرس باز بمونه)

2- اگر موس رو با سرعت روی کل اسلایدر حرکت دهید میتونید مشاهده کنید که تمام حرکات رو پردازش میکنه و به ترتیب تمام مراحلی که با عبور از محل های مختلف باید انجام شود را انجام می دهد؛ که این مورد کمی نا خوشایند است!

(در صورت امکان اینگونه نباشد!)

متاسفانه من با JQuery آشنایی ندارم و امکان اعمال این تغییرات و بعد از آن هماهنگی با وردپرس رو ندارم...

اگر ممکن هست یا بنده رو راهنمایی کنید یا تغییرات رو اعمال کنید. (البته در صورت امکان و بعد از اعمال تغییرات، تغییرات اعمال شده و کار آن را بفرمایید.)

ممنون میشم کمکم کنید.

با تشکّر

لینک به ارسال

متاسفانه خودتون باید ویرایش کدهاتون رو انجام بدید یا در بخش خرید تایپیک بزنید

لینک به ارسال

بعد از اعمال تغییرات مورد نظرم، امکان هماهنگی با وردپرس (همونطور که قبلاً هم اشاره کردم) وجود داره ؟!

لینک به ارسال

تغییرات رو بدید بله

البته باز هم خودتون باید انجام بدید و انجمن فقط راهنمایی می کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...