رفتن به مطلب

مشکل افزایش رنک الکسا بعد از انتقال وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید

بنده حدود 3 هفته ای هست که سایت خودم رو از یک هاست به هاست دیگه منتقل کردم. بعد از این انتقال با وجود آپتایم 99% هاست و سرعت بالا و همچنین بروز شدن سایت بصورت روزانه و حتی بیشتر از گذشته و همچنین افزایش بازدید در حدود 2000 بازدید نسبت به قبل سایت بصورت باور نکردنی با افزایش رنک الکسا ایران مواجه شده است . در اینترنت که جستجو کردم دلیل رو مبنی بر غیرفعال شدن و یا بروز مشکل در افزونه های سئو که در هاست قبلی استفاده میشده و احتمال غیرفعال شدن در هاست جدید رو میدونستن. بنده این مورد رو بررسی کردم و دیدم افزونه all in one seo با وجود اینکه فعال است ولی در قسمت نوشته ها همون طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید نمایش داده نمیشه !

post-3689-0-89835800-1403096298_thumb.pn

حتی یک بار فعال و غیرفعال هم کردم و باز هم نمایش نداد ! البته این شاید یکی از مشکلات باشه و مشکل دیگه هم وجود داشته باشه که خواهشمندم شما بنده رو در رفع این مشکل راهنمایی کنید چون واقعا خسته شدم

لینک به ارسال

سلام

احتمال زیاد دیتابیس رو درست منتقل نکردید. اگه امکانش هست به پشتیبانی هاست اطلاع بدید تا انتقال رو براتون انجام بدن.

لینک به ارسال

سلام

احتمال زیاد دیتابیس رو درست منتقل نکردید. اگه امکانش هست به پشتیبانی هاست اطلاع بدید تا انتقال رو براتون انجام بدن.

درود

سایت خیلی وقته منتقل شده و بکاپ قدیمی دیگه ای ازش ندارم . به خصوص مطالب بسیاری روی سایت بعد از انتقال قرار داده شده است که در صورت بازگرداندن بکاپ سابق از دست میرن

آیا اگر all in one seo رو حذف و مجددا نصب کنم مشکل رفع نمیشه ؟ یا اینکه وردپرس رو به نسخه 3.9.1 ارتقا بدم ؟ الان نسخه 3.8.2 نصب هست

لینک به ارسال

دوستان بررسی کردم مشکل از افزونه all in one seo هست و متاسفانه تمامی برچسب ها و عناوین و توضیحات حتی برای مطالب قدیمی هم از بین رفته ! حتی الان هم کار نمیکنه ! چطور میتونم این مشکل رو برطرف کنم ؟ با بروزرسانی وردپرس برطرف میشه ؟

لینک به ارسال

دوستان مشکل رو برطرف کردم . تگ <?php wp_head() ?> در فایل header.php بنده نبود ! اضافه کردم حالا نمایش میده

ولی مشکل اساسی اینجاس که چطور باید عناوین - توضیحات و کلمات کلیدی که حذف شدند و دیگه نیستشون رو بازگردانی کنم ؟

آیا راهی هست ؟ رنک سایت بنده سر همین ماجرا حداقل 2000 تا افزایش در ایران پیدا کرده

ممنون میشم کمکم کنید

لینک به ارسال

دوستان مشکل رو برطرف کردم . تگ <?php wp_head() ?> در فایل header.php بنده نبود ! اضافه کردم حالا نمایش میده

ولی مشکل اساسی اینجاس که چطور باید عناوین - توضیحات و کلمات کلیدی که حذف شدند و دیگه نیستشون رو بازگردانی کنم ؟

آیا راهی هست ؟ رنک سایت بنده سر همین ماجرا حداقل 2000 تا افزایش در ایران پیدا کرده

ممنون میشم کمکم کنید

حتما بکابتون مشکل داشته اگر بکاپ کاملی از دیتابیس دارید که هیچ اگر ندارید هیچ راهی نداره جز استفاده از افزونه های اتوماتیک درج کلمات کلیدی البته توضیحات و عناوین فکر نکنم کار افزونه ای باشه

لینک به ارسال

ممنون میشم کمکم کنید

توی اون تصویری که بالا گذاشتین اصلا چیزی انتخاب نیست که نمایش داده بشه.

شما بالای صفحه روی تنظیمات صفحه کلیک کنید و تیک عنوان و توضیحات رو بزارید.

برای اون رنک منفی که گرفتین شما توی وبمستر گوگل چک کنید که مشکلی وجود نداشته باشه.

همیشه اول رنک کشوری منفی میشه و توی دراز مدت جهانی هم منفی میشه.

پس احتمال هم داره که کلا بازدیدتون کم شده باشه.چون رنک بر اساس بازدیده.

لینک به ارسال

توی اون تصویری که بالا گذاشتین اصلا چیزی انتخاب نیست که نمایش داده بشه.

شما بالای صفحه روی تنظیمات صفحه کلیک کنید و تیک عنوان و توضیحات رو بزارید.

برای اون رنک منفی که گرفتین شما توی وبمستر گوگل چک کنید که مشکلی وجود نداشته باشه.

همیشه اول رنک کشوری منفی میشه و توی دراز مدت جهانی هم منفی میشه.

پس احتمال هم داره که کلا بازدیدتون کم شده باشه.چون رنک بر اساس بازدیده.

درود آقا اشکان

همین اتفاق الان داره رخ میده . رنک ایران به نزدیک 7000 داره میرسه تا امروز و رنک جهانی هم داره افزایش پیدا میکنه !

اون موارد رو فعال کردم از قسمت تنظیمات صفحه و بصورت زیر هست

post-3689-0-06223200-1403254379_thumb.pn

از این تصویر مشخصه که بصورت خودکار افزونه all in one seo دیگه تگ نمیکنه مطالب رو ! راهی هست که درستش کرد ؟

حتما بکابتون مشکل داشته اگر بکاپ کاملی از دیتابیس دارید که هیچ اگر ندارید هیچ راهی نداره جز استفاده از افزونه های اتوماتیک درج کلمات کلیدی البته توضیحات و عناوین فکر نکنم کار افزونه ای باشه

درود

بکاپ سالم میشه تهیه کرد ولی تکلیف مطالب جدید چی میشه ؟ میشه کاری کرد که به نوعی دیتابیس قبلی رو به دیتابیسی که جدیدا ایجا شده اضافه کرد ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...