رفتن به مطلب

تاخیر در لود فهرست ها و لینک مطالب منتشر شده در قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

در هنگام بارگذاری سایت وردپرس و قالبی که طراحی کردم در مرورگر یه تاخیر وجود داره یعنی ابتدا گرافیک سایت

لود میشه بعد مرورگر یه مکس میکنه حالت قفل شدن و بعد لینک ها مطلب و منوها و... و

همچنین فایل های جی کوئری رو لود میکنه کسی میدونه مشکل از چیه ؟؟افزون ها و کد های

زیادی رو هم غیر فعال کردم باز این مشکل در تمام مرورگرها هست

فقط این نکته رو اضافه کنم که زمانی که پیوند های یکتا رو روی حالت پیش فرض میزارم این مشکل برطرف میشه ولی روی سایر حالت ها مثل ساختار دلخواه این مشکل بوجود میاد

ممنون از راهنماییتون.

لینک به ارسال

ممکنه از سنگینی قالبتون باشه. به همین دلیل می تونید فایل های سنگین مثل Javascript و فایل کتابخانه جی کوئری و ... رو در فوتر قالب قرار بدید.

لینک به ارسال

بهتره ادرس سایت تون رو بزارید تا بشه درست راهنمایی کرد ...

لینک به ارسال

ممکنه از سنگینی قالبتون باشه. به همین دلیل می تونید فایل های سنگین مثل Javascript و فایل کتابخانه جی کوئری و ... رو در فوتر قالب قرار بدید.

این کارو قبلا انجام دادم خودم هم فکر میکردم مشکل از همین باشه!!!ولی نبود

بهتره ادرس سایت تون رو بزارید تا بشه درست راهنمایی کرد ...

سلام روی لوکال دوست من :mellow::(

لینک به ارسال

ممکنه مشکلش همین باشه که رو لوکاله. آدرس های خارجی (فایل هایی که تو لوکالتون نیستن و آنلاینن) رو استفاده کردید تو صفحه؟

لینک به ارسال

ممکنه مشکلش همین باشه که رو لوکاله. آدرس های خارجی (فایل هایی که تو لوکالتون نیستن و آنلاینن) رو استفاده کردید تو صفحه؟

سلام

google.api که خودش اضافه شده و cdn جی کوئری گوگل و گراواتار که اونم خودش اضافه کرده!!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...