رفتن به مطلب

پیشرفت نکردن سایت در السکا

Alireza Xn

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

بنده خیلی وقته که با السکا مشکل پیدا کردم توی رتبه گرفتن . جدیدا میگه گزاف گویی توی سایتت زیاده منظورم Bounce Rate هستش معنیش میشه گزاف گویی میخواستم بدونم این الان یعنی چی ؟؟؟ یعنی محتوای بی مورد ؟؟؟ اما من تقریبا هر روز وبلاگمو به روز میکنم و تمام مطالبم اختصاصی هستش و با کلی دردسر یه مطلب با کیفیت منتشر میکنم .

اما انگاری هیچ تاثیری توی السکا نداره و هی کمو زیاد میشه پیج رنک هم که معلوم نیست کی آپدیت میشه اون وقت یه وبلاگ خیلی کوچیک که فقط 8 تا مطلب داره و اصلا سایتش رو 1 ماهه که اپدیت هم نکرده داره واسه خودش همینطور رتبه میگیره توی السکا !!!

من تقریبا هر روز سایت رو انالیز میکنم و کلی وقت میذارم روش تا ببینم مشکل اصلی از کجاست تا حالا چندین بار کد نویسی قالب سایت رو بهینه کردم از سئو تا حجم سایت تقریبا روزی 5 ساعت فقط زمانم واسه بررسی کوچکترین مشکل سپری میشه اما باز هم همه این تلاش ها بی تاثیره انگار که دارم اب تو هاونگ میکوبم !

بازدید هم که افتضاح !! با اینکه ایندکسم خوبه اما شدیدا بازدید سایتم ناجوره !!!

فکر کنم توی ایران کسی اهمیتی به سایت های اموزشی و فناوری نمیده !! حالا اگر سایت بیا تو فان ساخته بودم روزی 2 هزار تا بازدید داشت ! :unsure:

لینک به ارسال

الکسا چند وقتی هست دیگه آنچنان معتبر نیست (حداقل برای کاربران ایرانی )

بهتره وقتتون رو برای بهینه سازی برای گوگل و کسب رتبه گوگل بزارید

لینک به ارسال

الکسا چند وقتی هست دیگه آنچنان معتبر نیست (حداقل برای کاربران ایرانی )

بهتره وقتتون رو برای بهینه سازی برای گوگل و کسب رتبه گوگل بزارید

انوقت چرا مهم نیست ؟!کی گفته؟!برا من مهمه!

ویرایش شده توسط iran1404
لینک به ارسال

سایت خیلی خوبی دارید - اما بفرمایید مخاطب سایتتون چه لایه یا لایه هایی از ویزیتورها هستند؟ اگر این سوال رو دقیق و فلوچارتی جواب بدید مسئلتون حل میشه

همین الان در این تاپیک سوالی با همین مضمون طرح شده - ایشون هم باید برای حل مسئلش به این سوال جواب بده.

لینک به ارسال

توی پستتون گفتید هر روز آپ میکنید و مطلب اختصاصی و ... میزارید اما دوست عزیز الکسا هیچ ارتباطی با اینا نداره

برای امتحان کردن میتونید یک صفحه سفید خالی یا مثلا در اون بنویسید سلام و بازدیدش رو با پاپ آپ ببرید بالا چند روز بعد میبینید که الکسا بهش رتبه داده و اومده بالا

الکسا هیچ ارتباطی با داخل سایت ، مطلب ، یا به روز بودن نداره و فقط و فقط با ip رتبه میده

بازدیدتون بره بالا رتبتون هم در الکسا بهتر میشه

لینک به ارسال

اگه سایتتون رو فقط واسه رتبه آوردن و معروف شدن ساختید که براتون متاسفم

اگه سایت رو واسه کاربر ها ساختید که بهتون تبریک میگم

سایت هایی که هدف اونا کسب رتبه هست, به جایی نمیرسن

اما سایت هایی که هدفشون راه انداختن کار کاربرا باشه, کاربر ها به سمت سایتش میان و رتبه بالاتر میره

پس اگه میخواید رتبه بیارید, کسب رتبه رو فراموش کنید و به کاربر ها بچسبید

لینک به ارسال

اگه سایتتون رو فقط واسه رتبه آوردن و معروف شدن ساختید که براتون متاسفم

اگه سایت رو واسه کاربر ها ساختید که بهتون تبریک میگم

سایت هایی که هدف اونا کسب رتبه هست, به جایی نمیرسن

اما سایت هایی که هدفشون راه انداختن کار کاربرا باشه, کاربر ها به سمت سایتش میان و رتبه بالاتر میره

پس اگه میخواید رتبه بیارید, کسب رتبه رو فراموش کنید و به کاربر ها بچسبید

در واقع میدونستم که همین برداشت رو ممکنه بکنید ! من اصلا واسه رنک و رتبه نیومدم این همه زحمت بکشم تنها هدفم اشتراک گذاری علایقم هستش ولی خوب انتظار دارم از مطالبم بازدید بشه حالا اگر رنک هم نداشته باشم مهم نیست فقط سه چهار نفر باشن که ببینن بلاخره ما هم زندگی داریم نمیشه که من این همه زحمت بکشم اعصاب خودمو 24 ساعت بذارم واسه این ولی هیچ بازدید و تاثیری نداشته باشه .

لینک به ارسال

در واقع میدونستم که همین برداشت رو ممکنه بکنید ! من اصلا واسه رنک و رتبه نیومدم این همه زحمت بکشم تنها هدفم اشتراک گذاری علایقم هستش ولی خوب انتظار دارم از مطالبم بازدید بشه حالا اگر رنک هم نداشته باشم مهم نیست فقط سه چهار نفر باشن که ببینن بلاخره ما هم زندگی داریم نمیشه که من این همه زحمت بکشم اعصاب خودمو 24 ساعت بذارم واسه این ولی هیچ بازدید و تاثیری نداشته باشه .

در اوایل رتبه نمیارید و ممکنه طول بکشه

بعضی مطالب سایت من 2 سال طول کشید تا محبوب شد

حداقل 1 سال صبر کنید

اگه از مطالب کپی استفاده نکنید رتبه سایت شما بالا میاد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...