رفتن به مطلب

مشکل در بزرگ کردن تصویر شاخص بعد از کلیک بر روی ان

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من یه افزونه ایی یا اگه بشه کدی می خوام که بعد از کلیک روی تصویر شاخص در اندازه اصلی در پنجره ایی جدید باز شه

یه چیزی مثل لایت باکس می خوام زیاد تو نت سرچ کردم ولی هر چی لایت باکس بود برای تصاویر داخل متن بود

خواهشا کمک کنید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز من , شما میتوانید از افزونه ی بسیار قدرتمند و رایگان Foobox Image Lightbox استفاده نمیایید .

اطلاعات بیشتر در :

https://wordpress.org/plugins/foobox-image-lightbox/

همیشه و هر جا موفق و پیروز باشید ;)

لینک به ارسال

دوست عزیز قوانین را بخوانید زمان انتظار 24 ساعته بین پست اول شما و اسپمی که فرستادید 7 دقیقه اختلافه!!!

شانس بیارید که تایپیک را مدیران قفل نکنند

در مورد افزونه هم هیچ چیز پیچیده ای نداره از پیشخوان - افزونه ها - افزودن نصب و فعالش کنید همین

لینک به ارسال

دوست عزیز قوانین را بخوانید زمان انتظار 24 ساعته بین پست اول شما و اسپمی که فرستادید 7 دقیقه اختلافه!!!

شانس بیارید که تایپیک را مدیران قفل نکنند

در مورد افزونه هم هیچ چیز پیچیده ای نداره از پیشخوان - افزونه ها - افزودن نصب و فعالش کنید همین

داش خوب من فعالش کردم ولی اتفاقی نیوفتاده

لینک به ارسال

بیشتر افزونه ها علت کار نکردنشون بخاطره کد های قالب هستش یه برسی کنید ببینید این دوتا تابع توی فایل header و footer قالب هستش یا نه .

قبل از </head>

<?php wp_head(); ?>

قبل از </body>

<?php wp_footer(); ?>

لینک به ارسال

اگر اون کدها را قالبتون نداشت باید اضافه می کردید و الا تکرارش ممکنه باعث از کار افتادن جی کوئری و اسلاید شو بشه

افزونه را که نصب کردید در حالت پیش فرض تمام لینک تصویرهایی که بصورت گالری در پست گ

ذاشتید و یا پیوندهایی که به نشانی مستقیم یک تصویر در سایتتون باشند لایت باکس می شند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...