رفتن به مطلب

یه مشکل در افزونه feed wordpress

پست های پیشنهاد شده

با سلام

یه خبر خون با افزونه feed wordpress طراحی شده! یه مشکل وجود داره ! وقتی بعضی خبرها حذف میشه! دوباره با به روزرسانی افزونه دوباره خبر از فید سایت مرجع دریافت میشه! الان راحلی داره؟

لینک به ارسال

خوب دوباره باید حذف بشن

بجای تراش کردن مطالب را پیش نویس یا در انتظار تایید کنید

افزونه نمی تونه اخبار را دستچین کنه

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

استاد:

1 - میشه کاری کرد که موقع به روز رسانی فقط تعداد مشخصی مطالب وارد بشند؟

2- میشه کاری کرد که زمان انتشار پست ها بر اساس فید مورد نظر نباشه و بر اساس این باشه که وقتی وارد سایت ما شد همون زمان رو زمان انتشار مطلب بده

این دو مورد حل شوند دیگه عالیی میشود

لینک به ارسال

تعداد مطالب باید از سایت مرجع تنظیم بشه ولی با کد نویسی هر دو مورد ممکنه البته کد نویسی هاشون سنگینه و اینطوری نیست که بشه با راهنمایی در پشتیبانی انجام داد برای مورد دوم اگر حالت به روز رسانی به روی خودکار پس از لود سایت باشه می تونیدشرطی را در حلقه بگذارید که چنانچه پست متای (مثلا) my_date وجود نداره اونرو برای پست مربوطه و با مقدار زمان جاری بساز و در فیلد نمایش تاریخ بجای تابع تاریخ تابع نمایش متا را گذاشت

لینک به ارسال

از سایت مرجع باید تنظیم بشه؟ در افزونه های دیگه که در داخل افزونه تنظیم میشد مثلا میشه تنظیم کرد 5 تا مطلب اخیر فید رو وارد سایتمون بکنه . در عکس مشخص کردم که در افزونه WP Rss Poster راحت مشخص میشه چه تعداد مطالب وارد سایت بشه .

در مورد سوال دوم میشه مثال بزنید در کجا این رو باید وارد کرد . دقیقتر بگید

post-6105-0-91843300-1404488654_thumb.pn

لینک به ارسال

من در نسخه رایگان این افزونه اینرا ندیدم شاید در نسخه های غیر رایگانش باشه و این ارتباطی به افزونه های دیگه نداره تمام اصول این افزونه با افزونه های مشابه متفاوته چون اونها پست نمی سازند و در واقع فقط یک کانورتورند از xml به html برای فارسی سازی اگر از پارسی دیت استفاده می کنید این نمونه کد تاریخ ذخیره مطلب شرط اول حلقه

<?php
$date = date('Y-m-d H:i:s');
if(!get_post_meta($post->ID, 'my_date_key'))
add_post_meta($post->ID, 'my_date_key', $date);
?>

فراخوانی در محل نمایش تاریخ

<?php
$datetime = get_post_meta($post->ID, 'my_date_key', true);
$bndate = bn_parsidate::getInstance();
$bndate = $bndate->persian_date('Y m d',$datetime);
echo $bndate;
?>

البته کد نویسی هاشون سنگینه و اینطوری نیست که بشه با راهنمایی در پشتیبانی انجام داد

لینک به ارسال

این خطا رو در محل نمایش داد

Fatal error: Class 'bn_parsidate' not found in /home2/.../public_html/wp-content/themes/my-them/includes/post-meta.php on line 13

و خط 13 هم این هست

$bndate = bn_parsidate::getInstance();

سوال بعدیم این هست این تاریخ فقط در محل نمایش به صورت جاری نمایش داده میشه ؟ در خود دیتابیس هم به صورت زمان جاری نمیشه این کار رو کرد اخه من زمان انتشار رو از دیتابیس نیاز دارم به اما به صورتی که وقتی مطلب می یاد در دیتابیس در زمان جاری ثبت بشه نه در تایمی که در فید سایت مرجع ثبت شده

لینک به ارسال

اگر جواب را با دقت بخونید مشکل براتون پیش نمی آد عرض کردم که

برای فارسی سازی اگر از پارسی دیت استفاده می کنید

و

البته کد نویسی هاشون سنگینه اینطوری نیست که بشه با راهنمایی در پشتیبانی انجام داد

لینک به ارسال

هر کاری با برنامه نویسی ممکنه اما یا باید خودتون برنامه نویسی بدونید و انجامش بدید هرجا به مشکل خوردید مطرح کنید یا هزینه کنید تا یک برنامه نویس اینکار را بکنه انجمن قراره پشتیبانی کنه نه اینکه نون یک صنف رو آجر کنه

لینک به ارسال

قبلا بیشتر حرف کمک به دیگران رو میزدند ( حس کمک به دیگران و حل مشکلات بود ) اما چند وقته حرف هزینه کردن میزنن . ( هزینه کنید تا کارتو راه بندازند ) . منم نگفتم نون صنف ها رو اجر کنید این ربطی نداشت . خودتون قضاوت کنید یه کد کوچولو خواستم تا دقایق رو مشخص کنه واسه این من برم هزینه کنم؟ ببخشید از این به بعد هر کسی دنبال کدی بود بهش ندید بگید خودت بنویسش هر کجا موندی مطرح کن تا بگیم مشکلت کجاس اینجوری خوبه به نظرتون ؟ . من طراحی نخواستم و یا نگفتم به افزونه ام یه امکان جدید اضافه کن و ... . در این صورت برای هزینه موافق بودم . بازم از پشتیبانیتون تشکر . میگذریم از این مشکلمون بازم تشکر

لینک به ارسال

قبلا بیشتر حرف کمک به دیگران رو میزدند ( حس کمک به دیگران و حل مشکلات بود ) اما چند وقته حرف هزینه کردن میزنن . ( هزینه کنید تا کارتو راه بندازند ) . منم نگفتم نون صنف ها رو اجر کنید این ربطی نداشت . خودتون قضاوت کنید یه کد کوچولو خواستم تا دقایق رو مشخص کنه واسه این من برم هزینه کنم؟ ببخشید از این به بعد هر کسی دنبال کدی بود بهش ندید بگید خودت بنویسش هر کجا موندی مطرح کن تا بگیم مشکلت کجاس اینجوری خوبه به نظرتون ؟ . من طراحی نخواستم و یا نگفتم به افزونه ام یه امکان جدید اضافه کن و ... . در این صورت برای هزینه موافق بودم . بازم از پشتیبانیتون تشکر . میگذریم از این مشکلمون بازم تشکر

شما در زمان خوبی با نت آشنا شدید تا چند سال پیش هر سئوالتون با هزینه پاسخ داده می شد به هر حال کسی به رایگان چیزی را به دست نیاورده که اهدایش کند پشتیبانی تعاریفی کاملا مشخص دارد و تغییرات در سورس یک افزونه به هیچ عنوان جزو پشتیبانی نیست با اینهمه راهنمایی لازم را کردم قرار نیست که من براتون انجامش بدم؟ قراره؟ راهنمایی موجوده و کاری جز چیزی که نوشتم هم نباید انجام بشه اگر می خواهید خودتون انجامش دهید که همه چی مهیاست و اگر نمی خواهید خودتون انجامش دهید من بی تقصیرم اگر کسی حاضر نشد به رایگان براتون انجامش بده کدها همون هایست که عرض شد اما جاگذاریش نیازمند اینه که کدهای قالبتون خونده بشه و افزونه ای هم که عرض شد نصب باشه خوندن کد قالب هم نیازمند وقت اضافی و دانش برنامه نویسیه در هر شکل خودتون مختارید تصمیم بگیرید نه من و نه دوستان دیگر حتی یک پاسخ رایگان را هم وظیفه ندارنند بگذارند و هر آنچه هست لطف دوستان است که ظاهرا با وظایفشون یکی دیده می شه در مورد شما فکر کنم بیش از دو سه مورد از مشکلات شما را به نتیجه رسانده باشند. شخصا سعی می کنم روزی ده تا پاسخ رایگان بگذارم و شرمنده که بیشترش از دستم بر نمی آد
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...