رفتن به مطلب

غیر فعال شدن jquery های سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز .

من داخل سایتم 1 بخش اضافه کردم که با css و jquery کار میکنه ( این قسمت : http://yon.ir/DKdG )

از وقتی کد های css و jquery رو اضافه کردم تمام بخش های سایتم با jquery کار میکردن از کار افتادن ! و فقط این بخش از سایت به درستی کار میکنه ...

خیییلی توی انجمن جست و جو کردم ولی مشکلم حل نشده ... فکر میکنم مشکلم در تداخل jquery هست ولی تمام اموزش هایی رو که در این رابطه هست رو انجام دادم ولی فایده ای نداشت .

کد هایی که در بخش header وجود داره شامل :

<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('stylesheet_url'); ?>" type="text/css" media="screen" />
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/extra.css" media="screen" />
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/css/prettyphoto.css" media="screen" />
<link rel="alternate" type="application/rss+xml" title="<?php bloginfo('name'); ?> RSS Feed" href="<?php bloginfo('rss2_url'); ?>" />
<link rel="alternate" type="application/atom+xml" title="<?php bloginfo('name'); ?> Atom Feed" href="<?php bloginfo('atom_url'); ?>" />
<link rel="pingback" href="<?php bloginfo('pingback_url'); ?>" />

<?php
wp_enqueue_script('jquery');
wp_enqueue_script('effects', get_stylesheet_directory_uri() .'/js/effects.js');
wp_enqueue_script('superfish', get_stylesheet_directory_uri() .'/js/superfish.js');
wp_enqueue_script('prettyphoto', get_stylesheet_directory_uri() .'/js/jquery.prettyPhoto.js');

ها میشه که من برای اضافه کردن اون بخش این کد ها رو بهشون اضافه کردم :

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/assets/css/style.css" media="screen" />
wp_enqueue_script('jquery.min', get_stylesheet_directory_uri() .'/assets/js/jquery.min.js');
wp_enqueue_script('init', get_stylesheet_directory_uri() .'/assets/js/init.js');
wp_enqueue_script('easing', get_stylesheet_directory_uri() .'/assets/js/easing.js');

چیکار کنم ؟!

ادرس سایت : http://1.koreansky5.org/films/

ویرایش شده توسط erfan_lolo
لینک به ارسال

این بخش از کدها را از header.php حذف کنید

wp_enqueue_script('jquery');
wp_enqueue_script('superfish', get_stylesheet_directory_uri() .'/js/superfish.js');
wp_enqueue_script('prettyphoto', get_stylesheet_directory_uri() .'/js/jquery.prettyPhoto.js');

و به اینصورت بگذارید در functions.php

wp_deregister_script( 'jquery' ); // Unregister WordPress jQuery
wp_register_script( 'jquery', get_template_directory_uri() . '/js/jquery.js', 'jquery', '1.10.2');
wp_enqueue_script('jquery'); // Enqueue it!

نسخه ی آخر جی کوئری را هم آپلود کنیبد به پوشه js قالب و تست کنید

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون .

همونطور که گفتید انجام دادم ولی متاسفانه تغییری نکرد ...

البته افزونه lightbox-gallery که کار نمیکرد حالا کار میکنه ! ولی بقیه ی js ها تغییری نکردن .

لینک به ارسال

نشانی آنلاین بگذارید

این فایل را آن زیپ و آپ کنید بجای jquery.js فعلی و تست کنید

jquery.zip

اگر جواب نداد نشانی آنلاین بگذارید

لینک به ارسال

من این 3 کد رو از functions به header برگردودنم

و به جاش کد های جی کوئری که توی header بود رو به functions اضافه کردم به همون صورتی که گفته بودید ...

خوشبختانه تمام کد های js و افزونه هایی که با جی کوئری کار میکردن درست شدن :)

با این کار مشکلی ایجاد نمیشه ؟ از این به بعد اگر کد جی کوئری جدیدی خواستم اضافه کنم به همون بخش

functions.php باید اضافه کنم دیگه .. درسته ؟

خیلی خیلی ممنون بابت راهنمایی هاتون .

لینک به ارسال

مراحل زیر رو طی کنید اگر درست نشد از موزش زیر استفاده کنید .

http://artabaz.ir/%D8%AD%D9%84-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AA%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84-%D8%AC%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D8%A6%D8%B1%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3.html

خلاصه از کار افتادن جی کوئری رو میتوان با از کار انداختن پلاگین تازه فعال شده رو به کار انداخت….

اگر چندین پلاگین نصب نموده اید و نمیدانید کدام افزونه و یا کجای قالب ایراد دارد این روش را انجام بدهید :

1-مرور گر موزیلا-فایرفاکس را باز کرده

2-قسمتی از سایت که جی کوئری را میتوان تست کرد(دید که کار می کند یا نه) باز کرده و رفرش نمایید

3-در حین رفرش Ctrl+Shift+J را همزمان فشار دهید

4- در Error Console در قسمت Error میتوانید مشکل لود شدن را تشخیص داده (از لینک های آبی و مسیر افزونه و نام افزونه میتوان فهمید مشکل از کجاست و آن افزونه را خاموش کرد)

لینک به ارسال

من این 3 کد رو از functions به header برگردودنم

و به جاش کد های جی کوئری که توی header بود رو به functions اضافه کردم به همون صورتی که گفته بودید ...

خوشبختانه تمام کد های js و افزونه هایی که با جی کوئری کار میکردن درست شدن :)

با این کار مشکلی ایجاد نمیشه ؟ از این به بعد اگر کد جی کوئری جدیدی خواستم اضافه کنم به همون بخش

functions.php باید اضافه کنم دیگه .. درسته ؟

خیلی خیلی ممنون بابت راهنمایی هاتون .

بله

تمام کدها باید در فانکشنز باشند اما در اولین خط jquery معرفی بشه و در ادامه بقیه بیان مشکلی نخواهید داشت (اگر در این حالت هم جواب گرفتید فرق چندانی نمی کنه)

لینک به ارسال

بله

تمام کدها باید در فانکشنز باشند اما در اولین خط jquery معرفی بشه و در ادامه بقیه بیان مشکلی نخواهید داشت (اگر در این حالت هم جواب گرفتید فرق چندانی نمی کنه)

بازم ممنون بابت راهنمایی تون :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...