رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوستان بنده تا الان از دامین webhod.ir استفاده میکردم الان میخوام hodhod.in رو با اون جایگزین کنمچند سوال داشتم

در ضمن من جست و جو کردم اما به نتایج خوبی ترسیدم

چند سوال دارم

1 - من چند تا کد رایداکت 301 رو تست کردم خطا 500 میده لطفا یک کد کامل بدید چون هرجارفتم کدش فرق داشت!

2- من در مطالبم آدرس سایت رو نوشتم چیکار کنم اونا هم تغییر داده بشه

3- اگه دامین hodhod.in دامین اصلی و webhod.ir ریداکت 301 به اون باشه مشکلی پیش نمیاد ؟ مثلا تا چند سال همینطوری بزارم باشه

4- در ضمن من آموزش کاملی ندیدم معمولا درباره انتقال سایت به هاستی و دامنه دیگه ای بود و فقط قسمت هاییش مربوط به این میشد کسی آموزش کاملی نمیتونه قرار بده

لطفا یک نفر مرحله به مرحله توضیح بده

لینک به ارسال

سلام

اگه از سی پنل استفاده میکنید خودش قسمت ریدایرکت داره میتونید هر آدرسی رو به آدرس دیگه ای ریدایرکت 301 کنید. (از قسمت Redirects در CPanel)

کافیه اول دامین hodhod.in رو پارک کنید (از قسمت Parked Domains سی پنل) و بعد آدرس webhod.ir رو ریدایرکت کنید به آدرس جدید

بعدشم که از قسمت تنظیمات وردپرس آدرس جدید رو وارد میکنید و تمام!

با افزونه Search & Replace هم تمام ادرس ها رو داخل سایتتون به آدرس جدید تغییر میدین.

ویرایش شده توسط Milad123
لینک به ارسال

متاسفانه دایرکت ادمین هست

میشه کدشو بدید

ممنون

Search & Replace رو تست کردم ولی فقط چند تا چیز رو جایگرین کرد

لینک به ارسال

متاسفانه دایرکت ادمین هست

میشه کدشو بدید

ممنون

Search & Replace رو تست کردم ولی فقط چند تا چیز رو جایگرین کرد

من وقتی از طریق سی پنل ریدایرکت انجام میدم این کد توی فایل .htaccess ایجاد میشه :

RewriteEngine On
RewriteBase /

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^fullalbum2\.ir$ [OR]
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.fullalbum2\.ir$
RewriteRule ^/?$ "http\:\/\/fullalbum3\.ir\/" [R=301,L]

خط اول و دوم آدرس قدیمی و خط سوم آدرس جدیده

افزونه هم از این استفاده کنید :

Find and replace

لینک به ارسال

آیا این کد

مثلا

old.ir/old رو به new.ir/old انتقال میده منظورم اینه که پست ها رو هم انتقال میده؟

لینک به ارسال

آیا این کد

مثلا

old.ir/old رو به new.ir/old انتقال میده منظورم اینه که پست ها رو هم انتقال میده؟

ببینید این کد آدرس اصلی سایت رو ریدایرکت میکنه به دامنه ی جدیدی که پارک کردید.

اینجا رو مطالعه کنید :

http://www.hostnegar.com/learn/%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%A7%D8%AF%D9%85%DB%8C%D9%86

برای تغییر آدرس پست ها باید از افزونه ای که بهتون دادم استفاده کنید. افزونه رو نصب میکنید و داخل پنل وردپرس میرید به قسمت تنظیمات افزونه،اونجا دیگه همه چیز مشخصه

آدرس قبلی و آدرس قبلی رو توی فیلدهای مربوطه وارد میکنید لینک تمام پست ها به آدرس جدید تغییر میکنه.

لینک به ارسال

منم قبلا دامنه سایت خودمو بدون هیچ مشکلی تغییر دادم

اول باید تغییر آدرس سایت رو به گوگل گزارش بدید بعد تغییر آدرس پنل مدیریتی وردپرس بالا نمیاد برای حل این مشکل باید این کد رو در فایل wp-config.php وارد کنید

این کد رو

define( 'RELOCATE', true );

بعد از این کد قرار بدید

define('WP_DEBUG', false);

و یک بار صفحه سایت رو رفرش کنید تا تنظیمات ذخیره بشه و به صورت خودکار ادرس وردپرس تغییر کنه . بعد از اون این کد رو بردارید .

حالا باید با استفاده از افزونه

Search & Replace لینک تمامی پست ها و برگه ها رو به آدرس جدید بروزرسانی کنید .

ولی به نظر من دامنه فعلیتون خیلی بهتره یا اینکه به جای in دامنه .com یا .net بخرید بهتر باشه .

ویرایش شده توسط RapiD AM
لینک به ارسال

ولی به نظر من دامنه فعلیتون خیلی بهتره یا اینکه به جای in دامنه .com یا .net بخرید بهتر باشه .

همه ثبت شده به غیر از .in

اگه اطلاعات ورود رو براتون ارسال کنم شما میتونید کاری کنید

ببینید این کد آدرس اصلی سایت رو ریدایرکت میکنه به دامنه ی جدیدی که پارک کردید.

اینجا رو مطالعه کنید :

http://www.hostnegar...در-دایرکت-ادمین

برای تغییر آدرس پست ها باید از افزونه ای که بهتون دادم استفاده کنید. افزونه رو نصب میکنید و داخل پنل وردپرس میرید به قسمت تنظیمات افزونه،اونجا دیگه همه چیز مشخصه

آدرس قبلی و آدرس قبلی رو توی فیلدهای مربوطه وارد میکنید لینک تمام پست ها به آدرس جدید تغییر میکنه.

ویرایش شده توسط امین رسولی
لینک به ارسال

دوست عزیز من تضمین نمیکنم که 100 درصد ممکنه درست انجام بدم یا نه ولی به احتمال 99 درصد کار خاصی نداره .

نهایت اگه نشد میتونید تغییرات رو برگردونید .

اگر خواستید پ خ کنید تا براتون انجام بدم .

لینک به ارسال

همه ثبت شده به غیر از .in

ارسال کنید.

لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

دوست عزیز من تضمین نمیکنم که 100 درصد ممکنه درست انجام بدم یا نه ولی به احتمال 99 درصد کار خاصی نداره .

نهایت اگه نشد میتونید تغییرات رو برگردونید .

اگر خواستید پ خ کنید تا براتون انجام بدم .

سلام

من هم چنین مشکلی دارم.

یه دامنه برای سایتم گذاشتم . حالا آدرس پستهای سایتم با دامنه نمیاد و همه اش دوباره به همون دامنه ی هاست برمیگرده . این افزونه رو هم امتحان کردم کار نکرد .

ضمنا من مبتدی هستم . اگه میشه مشکلمو حل کنین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...