رفتن به مطلب

کمک در تعریف ادبیات وب

Alireza Xn

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوستان :wub:

من دارم یک مقاله ایی رو مینویسم یکمی مشکل برام پیش اومده که ممنون میشم راهنماییم کنید .

اول اینکه وبلاگ الزامن به سرویس های وبلاگ دهی رایگان خلاصه میشه ؟؟ یا اینکه وبلاگ میتونه یک موضوع برای یک وب سایت هم باشه ؟؟ چون اکثر کاربران به اشتباه فکر میکنن یک وبلاگ نویس کسی هستش که داره توی یک وبلاگ رایگان از یک سرویس بلاگ دهی نویسندگی میکنه !! ایا این تصور درسته ؟؟؟ چون به خیلی از وب سایت ها هم میگن وبلاگ و نویسنده داخلش رو وبلاگ نویس خطاب میکنن .

در کل من یکم گیج شدم پس نقش وب نویس و وب نوشت در اینجا چیه ؟؟؟

تا اونجایی که من میدونم سایت یعنی اینکه یک صفحه کاملا از نظر فضا + دامنه + سیستم مستقل باشه در صورتی که بلاگ یعنی یک فضای رایگان برای نوشتن .

لینک به ارسال

سلام

به نظر من وبلاگ و وبسایت بستگی به موضوعاتی هست که در موردشون نوشته مطرح میشه

یعنی وجه تمایزشون فقط امکاناتشون نیست!

موضوعاتی هست که دارن در موردش بحث میکنند.

لینک به ارسال

وبلاگ اصولا به فضایی گفته می شه برای ثبت وقایع (log) در سطح وب

سایتهای وبلاگ دهی (رایگان یا پولی) یکی از راههای انتشارر وبلاگند

وب سایت محیطی است تحت وب و هیچ شرط و شروطی در زمینه ی انتشار هم نداره و هر مکانی در وب را شامل می شه

وب نوشت ترجمه ای غلط است از وبلاگ چون اگر وبلاگ را یک نام بپذیریم ترجمه ی نام اشتباهه و باید به شکل اصلی استفاده شده و اگر به عنوان اسم مصدر مرکب نمی شه در ترجمه نصفش را فارسی کنیم نصفش را به صورت موجود استفاده کنیم

بر همین اساس هم وب نویس می شود نویسنده وبلاگ و ثبت کننده ی وقایع

استقلال داشتن یا نداشتن وبلاگ را از وبسایت جدا نمی کنه و اصولا این دو تعریف رو نمی شه با هم مقایسه کرد چون اولی به محتوی اشاره داره و دومی به محیط و مساحت (حجم)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...