رفتن به مطلب

مشکل دیرباز شدن و آپلود صفحات سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام عرض میکنم خدمت تمامی دوستان و همکاران عزیز

یه مشکل جدی توی سایت دارم که فقط رو اعصابه.باور کنید اینقد که اعصابمو بهم ریخته دیگه نمیدونم چکارش کنم

سرعت صفحات و باز شدن سایتم به شدت پایینه و خیلی دیر باز میشه

به پشتیبانی هاستم تیکت زدم میگه مال افزونه هاته و...

من 9 تا افزونه دارم و افزونه های من هم اینهاست :

انتخاب همه افزونه توضیح گزینش Captcha Captcha

تنظیمات | غیرفعال کردن | ویرایش

Plugin Captcha intended to prove that the visitor is a human being and not a spam robot. Plugin asks the visitor to answer a math question.

نگارش 4.0.1 | بدست BestWebSoft | دیدن خانه‌ی افزونه | تنظیمات | پرسش های متداول | پشتیبانی گزینش فرم تماس 7 فرم تماس 7

تنظیمات | غیرفعال کردن | ویرایش

یک افزونه ساخت فرم تماس دیگر، ساده اما انعطاف پذیر - بروزرسانی فایل زبان توسط قائم امیدی.

نگارش 3.8.1 | بدست Takayuki Miyoshi | دیدن خانه‌ی افزونه گزینش Google XML Sitemaps Google XML Sitemaps

غیرفعال کردن | ویرایش

This plugin will generate a special XML sitemap which will help search engines like Google, Yahoo, Bing and Ask.com to better index your blog.

نگارش 4.0.6 | بدست Arne Brachhold | دیدن خانه‌ی افزونه | Settings | FAQ | Support | Donate گزینش Special Social Sharing icons Special Social Sharing icons

Settings | غیرفعال کردن | ویرایش

Adds a set of social sharing after each post.

نگارش 1.3 | بدست sherman-snow | دیدن خانه‌ی افزونه گزینش Subscribe To Comments Subscribe To Comments

غیرفعال کردن | ویرایش

Allows readers to receive notifications of new comments that are posted to an entry. Based on version 1 from Scriptygoddess

نگارش 2.1.2 | بدست Mark Jaquith | دیدن خانه‌ی افزونه گزینش Tango Smileys Extended Tango Smileys Extended

غیرفعال کردن | ویرایش

Replace the standard WP Smileys with Tango PNG smileys. Extends smileys from 18 to 202! For WordPress 2.8+

نگارش 2.7.0.0 | بدست Wordpress98 | دیدن خانه‌ی افزونه گزینش Text Advertisements Text Advertisements

غیرفعال کردن | ویرایش

Easily put your text advertisements in your wordpress theme

نگارش 1.3 | بدست Arash Heidari | دیدن خانه‌ی افزونه گزینش User Avatar User Avatar

غیرفعال کردن | ویرایش

Allows users to associate photos with their accounts by accessing their "Your Profile" page that default as Gravatar or WordPress Default image (from Discussion Page).

نگارش 1.4.11 | بدست Enej Bajgoric / Gagan Sandhu / CTLT DEV | دیدن خانه‌ی افزونه گزینش wp-jalali wp-jalali

غیرفعال کردن | ویرایش

Full Jalali Date and Persian(Farsi) Support Package for wordpress, Full posts' and comments' dates convertion , Jalali Archive , Magic(Jalali/Gregorian) Calendar and Jalali/Gregorian Compaitables Permalinks, TinyMCE RTL/LTR activation, TinyMCE Persian Improvement, Cross browser Perisan keyboard support, Jalali Archive/Calendar widgets and Persian numbers, Great tool for Persian(Iranian) Users of WordPress, part of Persian Wordpress Project.

نگارش 4.5.2 | بدست Mani Monajjemi | دیدن خانه‌ی افزونه

همشون رو غیرفعال کردمو تست کردم...یه ذره سرعت بهتر شد وی زیاد تغییری نکرد؟؟

چکار کنم؟؟؟؟

ویرایش شده توسط arshialove
لینک به ارسال

به جز جلالی بقیه افزونه هاتون مصرف خاصی ندارن. از بسته پارسی ساز استفاده کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه.

لینک به ارسال

خوب اول که پوسته تجاری هستش ! بعد هم اینکه اصلا عکس های شما بهینه نیست !! یکبار تاپیک سئو رو مشاهده کنید و عکس های شاخص خودتون رو بهینه سازی و کم حجم کنید .

لینک به ارسال

دوست عزیز کافیه این تست رو ببینید

http://gtmetrix.com/reports/shabhayetanhayi.ir/TNDXcN9K

از سربرگ Timeline ببینید کدوم المان ها زمان گیر شدن + قالب تون هم بهینه نیست.

لینک به ارسال

Total page size: 3.46MB :o

واقعا باید به فکری به حال قالبتون بکنید چون حجم 3.46 مگابایت واقعا زیاده حالا شاید خودتون اینترنت پر سرعت دارید فکر کنید کاربرای اسمارت فون ها و کسانی که سرعت اینترنت پایینی دارند چه سرعت لود کمی توی باز کردن سایت خواهند داشت 100 درصد همون اول از مرور سایت منصرف میشن .

ویرایش شده توسط RapiD AM
لینک به ارسال

به جز جلالی بقیه افزونه هاتون مصرف خاصی ندارن. از بسته پارسی ساز استفاده کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه.

مرسی .بسته پارسی ساز رو از کجا گیربیارم و چطور ازش استفاده کنم؟

خوب اول که پوسته تجاری هستش ! بعد هم اینکه اصلا عکس های شما بهینه نیست !! یکبار تاپیک سئو رو مشاهده کنید و عکس های شاخص خودتون رو بهینه سازی و کم حجم کنید .

مرسی داداش

خب چطوری بهینه کنم؟بی زحمت یه توضیح بده

دوست عزیز کافیه این تست رو ببینید

http://gtmetrix.com/...ayi.ir/TNDXcN9K

از سربرگ Timeline ببینید کدوم المان ها زمان گیر شدن + قالب تون هم بهینه نیست.

مرسی ..این سایت خارجی هستش.سربرگ timeline رو زدم ..خب قسمت waterfall یه سری آدرسا رو همراه با نمودار داده. با اینا باید چکار کنم

Total page size: 3.46MB :o

واقعا باید به فکری به حال قالبتون بکنید چون حجم 3.46 مگابایت واقعا زیاده حالا شاید خودتون اینترنت پر سرعت دارید فکر کنید کاربرای اسمارت فون ها و کسانی که سرعت اینترنت پایینی دارند چه سرعت لود کمی توی باز کردن سایت خواهند داشت 100 درصد همون اول از مرور سایت منصرف میشن .

آره این مشکل از خیلی وقته توی سایتم به چشم میخوره ...قالبم تجاری هستش باید عوضش کنم؟؟؟

درکل دوستان یه طوری توضیح بدن من متوجه شم.من هنوز سه چهار ماهه دارم رو سایت کار میکنم...فک کنید مبتدی ام.

ممنون از همه همکاران عزیز که راهنمایی میکنن.مرسی

لینک به ارسال

مرسی .برطرفش کردم.. ببینید صفحه اصلیم دیگه کجاش زیاد حجم داره؟؟

درضمن سرعت باز شدن صفحاتم در طول روز اصلا افتضاحه..ینی صفحه باز میشه ولی کامل لود نمیشه!قسمت نظراتش و پایین فوترش باز نمییشه؟

نظر شما چیه؟از چی میتونه باشه؟؟

ممنون میشم دوستان همه جواب بدن

لینک به ارسال

بهتره کویری‌های هر بخش رو بررسی کنید

از سایتهای مانند gtmetrix برای ارزیابی خروجی html صفحه استفاده کنید

و همچنین بازه‌های زمانی هر درخواست را بررسی کنید تا مشکل مشخص شود

لینک به ارسال

ممنون توی کدوم قسمت هستش که بازه زمانی نشون میده؟

درضمن یه مشکل حاد دارم اونم اینکه درطول روز page مربوط به پست اصلا لود کامل نمیشه.ینی قسمت نظرات ک پایین صفحه هست لود نمیشه

و این آدرس میزنه :

یکی اینه : apis.google.com

یکی هم اینه: establishing secure connection

اینها چیه که صفحات رو کامل لود نمیکنه؟؟؟

لینک به ارسال

مشكل اين كانكت ها چيه؟؟؟چرا كامل لود نميشه؟

اساتيد عزيز لطف كنن تا مشكل برطرف نشده تاپيك رو رها نكنن.اينطوري هيشكي مشكلش برطرف نميشه.

دوستاني هم كه بعدا اين مشكل واسشون پيش بياد نميتونن استفاده كنن .

لینک به ارسال

یه زمانی من هم همچین مشکلی داشتم

بعد از حدود 1 هفته هر کاری کردم حتی بدون افزونه میزان رکوست های سایتم به قدری بالا بود که مدیر سرور هم شاکی شده بود

شما اگر میتونی یه بک آپ از سایتت بگیر و ورد پرس جدید رو دانلود و نصب کن

احتمال خیلی قوی خیلی سرعتت تقییر کنه

و همچنین اینجوری که من دیدم سرعت هاستت هم کمه

اگر توانش رو داری یه سرویس قدرتمند تر استفاده کن

سایت از لحاظ تکست شر هم حتی بهینه نیست

حدودا میزان عکس های خود قالبت به 700 کیلوبایت میرسه که خیلی بالاست

اگر میتونه سایتت رو بهینه کن

سایت من الات 9 کیلوبایت عکس داره و بقیه رنگ های سایت توسط کد تشکیل شدن

حتی رنگهایی که های لایت شده

یا قالبت رو عوض کن

لینک به ارسال

من ندیدم با تعویض وردپرس مشکل برطرف بشه اما موارد زیر باعث کاهش حجم میشود:

1-استفاده از css به جای تصاویر در قالب

2-استفاده از تصاویر کم حجم

3-استفاده از پسوندهای jpg به جای png

4-بررسی کوئری های لود شده در سایت

5-بررسی header.hp & footer.php برای وجود کوئری های اضافه

6-استفاده کمتر از جیکوئری برای فرخانی ها

نکته : معمولا وردپرسی ها از cdn استفاده میکنند که خوب عاله اما توی ایران برخی از isp ها مشکل در بازکردن گوگل و... دارند که باعث بلند شدن مدت زمان و ناقص بالا اومدن

7-بررسی از افزونه هایی که خود دارای پردازش سنگینی هستند مثل جلالی و....

=======

انشالله در مقاله بحث میکنیم

لینک به ارسال

تشکر از دوستان عزیز

خب عکس های قالب رو چطور باید css کنم و ازش استفاده کنم؟

بعد این کد رو چکارش کنم که لود نمیکنه؟؟

apis.google.com

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام مجدد خدمت همه دوستان

مشکلم با apis.google.com برطرف شد.

داخل پوشه etc از مسیر درایو c بعدش ویندوز و فایل hosts رو با notepad اجرا کنید و کد آخر مربوط به آی پی رو تغییر بدین مشکلتون حله!

من با این ترفند مشکلم حل شد.

اینم گذاشتم واسه دوستانی که بعدا اکه داخل این تاپیک اومدن بدونن و مشکلشون حل شه

امیدوارم اساتید بنده رو ببخشن ولی من اینجا به نتیجه نرسیدم.مشکلمو با سایت ... حل کردم.

باتشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...